fbpx

PIŁA

Kursy Opensailing w Pile organizujemy nad Zalewem Koszyckim w Bazie Wodniak Piła oraz na rzece Gwdzie.
Na Zalewie odbywają się imprezy cykliczne, między innymi Festiwal Żagli ISSA oraz Regaty o Puchar Grodu Staszica – największa impreza w Okręgu w klasie Optimist, której organizatorem jest Uczniowski Klub Żeglarski „Wodniak”.
Klub działa od 6 lutego 1998 roku, zajmuje się organizacją obozów żeglarskich, szkoleń i zajęć praktycznych nad Zalewem Koszyckim oraz popularyzacją żeglarstwa, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Trener UKŻ, pan Ryszard Michalski, może się pochwalić wspaniałymi osiągnięciami swoich wychowanków, m.in.: młodzi żeglarze z ISSA Poland Team biorący udział w programie ISSA Dinghy Skipper reprezentowali Polskę na regatach w Chinach w Qingdao International Optimist Camp & Regatta już dwukrotnie.
W Pile organizujemy szkolenia motorowodne i żeglarskie. Kursy Sternik Motorowodny – Inland Power Yacht Skipper i Żeglarz Jachtowy oraz szkolenia z holowania narciarzy wodnych i wakeboardzistów prowadzimy od marca do końca października w formie weekendowej.
W sezonie letnim w bazie są organizowane półkolonie żeglarskie i motorowodne.
Na wszystkich naszych imprezach istnieje możliwość certyfikacji i uzyskania patentów żeglarskich oraz motorowodnych, zarówno polskich jaki i międzynarodowych ISSA Global.

Aktualne kursy w bazie PIŁA

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie