fbpx

CZARTERY w Chorwacji 2023

Terminy dostępnych czarterów i kursów w Sibeniku na przyszły rok

Spieszymy do Was z bardzo ważnym newsem. Nam też ciężko w to uwierzyć, ale wszystkie czartery na naszej kochanej Romanie III na ten sezon są już WYPRZEDANE! Dlatego szybciutko dodaliśmy na stronie terminy na przyszły sezon. Listę dostępnych dat znajdziecie tutaj. Do końca sierpnia prowadzimy w pierwszej kolejności zapisy wewnętrzne dla naszych stałych klientów. Oczywiście z odpowiednimi rabatami 😉. Od pierwszego września zapraszamy do rezerwacji wszystkich pozostałych miłośników żeglugi po Adriatyku. Im szybciej, tym lepiej, ponieważ u nas czartery rozchodzą się jak świeże lepinje, czyli chorwackie placuszki.

CZARTERY

Romana III to fantastyczny, nowoczesny jacht. W skład wyposażenia, oprócz wielu udogodnień, wchodzi również ABC nurkowania, deski SUP, ponton i kilka niespodzianek. Na naszym FB znajdziecie zdjęcia z poprzednich sezonów, co pozwoli Wam poczuć klimat rejsów z OPENSAILING. Zwiedzimy wspólnie wybrane zatoki, mariny i wyspy. Na naszej trasie jest kilka obowiązkowych punktów do wyboru: Sibenik, Primošten, wyspa Vis, Rozgoznica, Trogir czy Skradin. Zapewniamy, że nasi skipperzy dopasują długość postojów, intensywność przelotów i atrakcje odpowiednio do załogi i Waszych oczekiwań. Kolacje w najlepszych lokalnych tawernach, skutery wodne, zwiedzanie interioru na quadach czy wodne parki rozrywki dla najmłoszych, to tylko część naszych propozycji. Powiedzcie nam o czym marzycie, a my zorganizujemy dla Was niezapomniane wakacje w Chorwacji.

KURSY ŻEGLARSKIE

Mamy również wiadomość dla żeglarzy, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności, poszerzać wiedzę, zdobyć kolejne godziny stażowe i stać się posiadaczami nowych patentów ISSA. Na stronie dostępnych jest kilka terminów na kurs Jachtowy Sternik Morski / Inshore Skipper / Offshore Skipper. To tygodniowy rejs szkoleniowy, który zaczynamy i kończymy w Sibeniku. W tym sezonie zostało kilka ostatnich miejsc w październiku, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.opensailing.com . Po kursie instnieje możliwość uczestnictwa w egzaminie i zdobycia dwóch patentów – polskiego i międzynarodowego ISSA. Jeśli macie pytania dotyczące czarteru lub kursu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem 790 505 093 Marta lub 790 505 083 Hania.

Wakacyjne przygody Łowców Wiatru
Sierpień z OpenSailing
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie