fbpx

DĄBROWA GÓRNICZA

Nasze kursy Opensailing w Dąbrowie Górniczej organizujemy na Pogorii I. Jest to najstarszy z trzech sztucznych akwenów wodnych, powstały przez zalanie terenów dawnych wyrobisk kopalni piasku i wspaniałe miejsce dla amatorów sportów wodnych. Na Pogorii między innymi trenował sześciokrotny Mistrz Świata w zawodach motorowodnych – Waldemar Marszałek.
Na Pogorii I wciąż jeszcze koncentruje się główne życie żeglarskie regionu. Działają tu 4 kluby żeglarskie: KSW Hutnik, KSW Fregata, PTTK TKŻ Tramp i KW LOK Zefir. Nasze kursy odbywają się w bazie Klubu Sportów Wodnych Fregata. Klub działa prężnie na terenie województwa śląskiego. „Fregata” była współorganizatorem Mistrzostw Polski w Klasie Omega.

W Dąbrowie organizujemy szkolenia motorowodne i żeglarskie. Kursy Sternik Motorowodny – Inland Power Yacht Skipper i Żeglarz Jachtowy oraz szkolenia z holowania narciarzy wodnych i wakeboardzistów prowadzimy od marca do końca października w formie weekendowej.
Na wszystkich naszych imprezach istnieje możliwość certyfikacji i uzyskania patentów żeglarskich oraz motorowodnych, zarówno polskich jaki i międzynarodowych ISSA Global.

Aktualne kursy w bazie DĄBROWA GÓRNICZA

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie