fbpx

FILIE OPENSAILING

Piła, Wrocław, Nysa, Sibenik – bazy Opensailing

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia na naszej stronie nowych zakładek, dotyczących wybranych filii Opensailing. Opisaliśmy szczegółowo dla Was Piłę – jedną z najstarszych i najprężniej działających baz,  Wrocław i Nysę – oddziały w których rozpoczęliśmy szkolenia w zeszłym roku a już dołączyły do tych najlepszych oraz Sibenik w Chorwacji – w którym działamy od kilku sezonów. Ponieważ dołączyło do nas wielu świetnych instruktorów, wkrótce więcej informacji o miejscach w których znajdziecie nasze szkolenia i rejsy.

Na naszej stronie znajdziecie informacje o kursach motorowodnych, żeglarskich i specjalistycznych. Zapoznamy Was z akwenami, po których pływamy, poznacie mariny i sprzęt, na którym się szkolimy. Dowiecie się również kim są nasi wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy. Można tu również znaleźć informacje o naszych partnerach, a także o zniżkach, które uzyskacie, dzięki dołączeniu do naszego TEAMU.

Czekają tu najświeższe informacje o imprezach cyklicznych, eventach i wydarzeniach w danej bazie. Aby przybliżyć Wam miejsce i to jak wyglądają organizowane przez nas czartery, rejsy, kursy i obozy, zamieściliśmy w galerii piękne zdjęcia. Podziwiajcie i rezerwujcie imprezy 😊 Pozdrawiamy – OPENSAILING TEAM / filia Wrocław, Piła, Nysa i Sibenik.

IDĄ ŚWIĘTA…
SZKOLENIE INSTRUKTORSKIE W SIBENIKU
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie