fbpx

GDYNIA

Szkolenia Opensailing w Gdyni organizujemy w Marinie Gdynia. Ze względu na położenie w centrum miasta oraz liczne atuty, marina cieszy się dużą popularnością wśród żeglarzy.  Jest to przystań jachtowa z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą, która posiada 260 miejsc cumowniczych z dostępem do wody i prądu. Standardy ekologiczne w gdyńskiej Marinie są na wysokim poziomie. Stacja paliw znajdująca się na nabrzeżu umożliwia bezpieczne tankowanie paliwa, a basen żeglarski jest monitorowany.

Marina Gdynia jest największą i najnowocześniejszą mariną w Polsce, dlatego stanowi idealną bazę i zaplecze dla wielu imprez żeglarskich o zasięgu światowym. Odbywają się tutaj między innymi: Gdynia Sailing Days, Żeglarski Puchar Trójmiasta, Targi Wiatr i Woda, Mistrzostwa Świata Juniorów w klasie Finn, The Tall Ship Races i wiele innych. Wokół Mariny mają swoje siedziby kluby żeglarskie oraz firmy z branży gospodarki morskiej. Marina Gdynia wraz z Plażą Gdynia Śródmieście zostały wyróżniane certyfikatem Błękitnej Flagi.

Przy Skwerze Kościuszki znajduje się również wiele atrakcji turystycznych, m.in.:  Akwarium Gdyńskie, Muzeum Miasta Gdyni, Sea Towers, Muzeum Marynarki Wojennej, a także statek-muzeum „Dar Pomorza” oraz okręt-muzeum ORP „Błyskawica”.

W Gdyni organizujemy w Opensailing szkolenia motorowodne i żeglarskie na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy kursy podstawowe: Sternik Motorowodny  – Inland Power Yacht Skipper, Żeglarz Jachtowy – Inland Skipper, szkolenia z holowania narciarzy wodnych i wakeboardzistów. Szkolimy tutaj także przyszłych Sterników Morskich i Kapitanów jachtowych i motorowodnych na kursach: Inshore Skipper, Offshore Skipper i Yachtmaster.

Na wszystkich naszych imprezach istnieje możliwość certyfikacji i uzyskania patentów żeglarskich oraz motorowodnych, zarówno polskich jaki i międzynarodowych ISSA Global.

Aktualne kursy w bazie GDYNIA

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie