fbpx

GÓRKI ZACHODNIE / GDAŃSK

Szkolenia Opensailing organizujemy w Gdańsku w Górkach Zachodnich, w jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce kompleksów przystani żeglarskich. Mariny ulokowane są na zachodnim brzegu Wisły Śmiałej i północnym brzegu Martwej Wisły. Jest to idealna lokalizacja do organizacji szkoleń, gdyż możemy korzystać z akwenu zamkniętego na rzece oraz otwartego w Zatoce Gdańskiej. W Górkach mieszczą się między innymi ośrodki: Narodowego Centrum Żeglarstwa AWFiS, Centralnego Ośrodka Sportu Akademickiego AZS i Hotelu Galion. Korzystamy z zaplecza dydaktycznego i pomieszczeń w Narodowym Centrum Żeglarstwa AWFiS, położonym 100 m od plaży przy Rezerwacie Przyrody „Ptasi Raj”, oferującym w razie potrzeby miejsca noclegowe. Baza posiada 51 miejsc postojowych, sale wykładowe i seminaryjne, hangar, pracownię komputerową, studio audiowizualne, gabinet nawigacyjno-meteorologiczny a także pracownie: żaglomistrzowską, szkutniczą oraz mechaniczną.
W Górkach Zachodnich organizujemy w Opensailing szkolenia motorowodne i żeglarskie na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy kursy podstawowe: Sternik Motorowodny – Inland Power Yacht Skipper, Żeglarz Jachtowy – Inland Skipper, ponadto szkolenia z holowania narciarzy wodnych i wakeboardzistów. W Górkach szkolimy także przyszłych Sterników Morskich i Kapitanów jachtowych i motorowodnych na kursach: Inshore Skipper, Offshore Skipper i Yachtmaster.
Na wszystkich naszych imprezach istnieje możliwość certyfikacji i uzyskania patentów żeglarskich oraz motorowodnych, zarówno polskich jaki i międzynarodowych ISSA Global.

Aktualne kursy w bazie GÓRKI ZACHODNIE / GDAŃSK

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie