fbpx

GRUDZIĄDZ

Szkolenia Opensailing w Grudziądzu prowadzimy w Marinie Grudziądz, położonej w odnowionym historycznym porcie Schulza w Grudziądzu, na prawym brzegu Wisły. Wpływa się do niej kanałem, nad którym umiejscowiona jest obrotowa kładka dla potrzeb większych jednostek pływających. Nasze szkolenia organizujemy w Grudziądzu korzystając z nowoczesnej kei i sal konferencyjnych w obiekcie Mariny Grudziądz. Na terenie mariny znajduje się także 28 miejsc noclegowych 12 miejsc parkingowych dla kamperów dostępnych dla naszych Klientów. Marina położona jest na trasie Szlaku Stefana Batorego oraz należy do Międzynarodowej drogi wodnej E70.

W Grudziądzu organizujemy głównie szkolenia motorowodne. Kursy Sternik Motorowodny – Inland Power Yacht Skipper i szkolenia z holowania narciarzy wodnych i wakeboardzistów prowadzimy w Grudziądzu od marca do końca października w formie weekendowej. W sezonie letnim korzystając z akwenu rzeki Wisły i pobliskich jezior przygotowujemy tygodniowe obozy żeglarsko – motorowodne.
Na wszystkich naszych imprezach istnieje możliwość certyfikacji i uzyskania patentów żeglarskich oraz motorowodnych, zarówno polskich jaki i międzynarodowych ISSA Global.

Aktualne kursy w bazie GRUDZIĄDZ

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie