fbpx

Halloweenowy weekend w naszej szkole

29-30 października – ostatnia szansa na patenty

Buuuu 🎃 Mamy październik, czyli miesiąc kolorowych liści, grzybobrania, zupy z dyni i oczywiście Halloween. Zapraszamy Was serdecznie w weekend 29-30.10. na nasze kursy w czterech wybranych lokalizacjach. Spotykamy się we Wrocławiu – tu czeka na Was sporo atrakcji i niespodzianek, w Gdyni, Kamieniu Pomorskim i w Nysie. Wszędzie szkolimy na cały komplet patentów możliwy do uzyskania w jeden weekend.

Osoby, które zaczynają swoją przygodę ze sportami motorowodnymi, mogą zdobyć patent sternika motorowodnego oraz międzynarodowy certyfikat ISSA Inland Power Yacht Skipper. W skrócie, jest to prawo jazdy na motorówki i skutery wodne. To kurs weekendowy, zakończony egzaminem. Dla sterników, którzy posiadają już owe uprawnienia, mamy w ofercie jednodniowy kurs holowania narciarza i innych obiektów pływających. Z Wami z kolei spotykamy się w niedzielę. A na dokładkę, dla wszystkich chętnych, również w niedzielę, prowadzimy kurs radiooperatora krótkiego zasięgu. Certyfikat międzynarodowy ISSA SRC/VHF to rzecz potrzebna generalnie wszystkim skipperom. Na każdej łodzi, na której znajduje się radio, przynajmniej jedna osoba musi być przeszkolona w tym zakresie. Zachęcamy, tym bardziej, że jest to kurs kilkugodzinny.

Ponieważ spotykamy się w weekend halloweenowy, przebrania będą mile widziane – straszne, zabawne, oryginalne. Zawsze przyjemniej płynie czas na nauce, jeśli przy okazji się pośmiejemy. Nasi instruktorzy zadbają o odpowiedni klimat szkolenia i będą gotowi na hasło Trick or treat 😉 Czekamy na Was z niecierpliwością, tym bardziej, że oprócz Wrocławia, to już ostatnia szansa na kursy motorowodne w tym roku! Do zobaczenia drogie czarownice, wampiry, zombie i upiorni piraci!

OpenSailing 2023
Mikołajkowy weekend szkoleniowy
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie