fbpx

ICC Sail & Power

EGZAMINY MOTOROWODNE I ŻEGLARSKIE - ICC Sail & Power

Od 2020 roku egzaminy żeglarskie i motorowodne na naszych kursach prowadzi ICC Sail & Power . To niezależna firma grupy Opensailing. ICC Sail & Power jest upoważnione przez Ministra Sportu i Turystyki do przeprowadzania egzaminów. Potwierdzają one posiadanie odpowiedniej wiedzy i umiejętności z zakresu żeglarstwa do uzyskania dokumentu kwalifikacyjnego do uprawiania turystyki wodnej na jachtach żaglowych o długości kadłuba powyżej 7,5 m lub motorowych o mocy silnika powyżej 10 kW. ICC posiada uprawnienia do prowadzenia egzaminów na patenty motorowodne i  żeglarskie. Są to: sternik motorowodny, żeglarz jachtowy, jachtowy sternik morski, motorowodny sternik morski oraz holowanie narciarza wodnego lub innych obiektów pływających.

W szkole OPENSAILING certyfikujemy równocześnie na patenty państwowe polskie i patenty międzynarodowe (zgodne z ICC rez. 40 Unece). Patenty ISSA są międzynarodowym wyznacznikiem współczesnego, popularnego, swobodnego i odpowiedzialnego żeglowania turystycznego. W związku z tym, podczas jednego szkolenia macie Państwo szansę zdobyć polski oraz zagraniczny certyfikat.

Certyfikaty ISSA Global są uznawane przez administracje w bardzo wielu krajach Europy i świata. Wynika to z tego, że przepisy tych krajów nie wprowadziły niepotrzebnych barier administracyjnych wobec żeglarzy rekreacyjnych. Niewątpliwie dlatego też, że nasze certyfikaty honoruje i zaleca wiele firm czarterowych i ubezpieczeniowych. Dzieje się tak również dlatego, że federacja ISSA GLOBAL przyjęła od samego początku stosowanie się do wytycznych zapisanych w Rezolucji nr 40  Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych (UNECE) w zakresie standardu ICC (Międzynarodowych Certyfikatów Kompetencji).

OPENSAILING.COM in English
KURSY ŻEGLARSKIE 2021
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie