fbpx

KAMIEŃ POMORSKI

Zapraszamy na kursy Opensailing w Marinie Kamień Pomorski. Miasto i Marina leżą nad rozlewiskiem cieśniny Dziwny tworzącej Zalew Kamieński. Dzięki rozlewiskom wody i odległości zaledwie 7 km od wybrzeża Bałtyku, to idealne miejsce dla żeglarzy, motorowodniaków i miłośników sportów wodnych, gdzie spotykają się locje morska i śródlądowa.

Miejsce naszych szkoleń, czyli Marina Kamień Pomorski, jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej nowoczesnych portów na południowym Bałtyku. Podzielona jest na dwie części: sezonową (postojową), położoną przy Starówce miasta oraz oddaloną od niej 300 metrów na południe, część techniczną. Łącznie obie Mariny oferują 290 miejsc postojowych, bogate zaplecze socjalne, hangary do zimowania jachtów zabezpieczone alarmem, serwis łodzi motorowodnych oraz serwis szkutniczy. Keje wyposażone są w prąd i wodę.
Marina dwukrotnie otrzymała nagrodę Przyjaznego Brzegu, posiada certyfikat Bursztynowych Kotwic. Została uznana najlepszym portem jachtowym Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. W Kamieniu Pomorskim odbył się Międzynarodowy Obóz Żeglarski ISSA Sailing Camp, w którym wzięła udział młodzież z takich krajów jak Chiny, Polska, Rosja, Niemcy, Białoruś, Argentyna, Ukraina, Kanada. Zorganizowaliśmy tutaj także kilka szkoleń specjalistycznych dla żołnierzy, strażaków i ratowników.
W Kamieniu Pomorskim organizujemy w Opensailing szkolenia motorowodne i żeglarskie na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy kursy podstawowe: Sternik Motorowodny – Inland Power Yacht Skipper, Żeglarz Jachtowy – Inland Skipper, szkolenia z holowania narciarzy wodnych i wakeboardzistów. Szkolimy tutaj także przyszłych Sterników Morskich i Kapitanów jachtowych i motorowodnych na kursach: Inshore Skipper, Offshore Skipper i Yachtmaster.
Na wszystkich naszych imprezach istnieje możliwość certyfikacji i uzyskania patentów żeglarskich oraz motorowodnych, zarówno polskich jaki i międzynarodowych ISSA Global.

Aktualne kursy w bazie KAMIEŃ POMORSKI

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie