fbpx

Kurs Jachtowy Sternik Morski i Inshore Skipper

Weź udział w kursie żeglarskim w Sopocie lub Sibeniku

Wszystkim żeglarzom chcącym podnieść swoje kwalifikacje, mamy do zaoferowania szkolenia na patent Jachtowego Sternika Morskiego oraz jego międzynarodowy odpowiednik – patent ISSA Inshore Skipper.

W Polsce, te tygodniowe kursy, odbywają się raz w miesiącu w naszej bazie Sopot 34. Jest to piękny ośrodek wypoczynkowo-żeglarski, położony przy samej plaży. Jeśli jesteście spoza Trójmiasta, możecie zarezerwować tutaj nocleg. W zależności od preferencji, do wyboru są domki drewniane, holenderskie lub przyczepy campingowe. Zajęcia trwają od rana do wieczora, a pływamy między innymi na jachcie szkoleniowym Jeanneau 44 Sun Magic. To jacht o długości 13,5 m z 4 kabinami po 2 koje i 3 łazienkami (WC). Jednostka jest wyposażona w silnik Yanmar 55km i jest ożaglowana jako slup: genua + grot, 95 metrów kwadratowych.

Z kolei w październiku zapraszamy na kurs do Chorwacji. Spędzicie tydzień na jachcie pod okiem czujnych i doświadczonych instruktorów ISSA, pływając po błękitnych wodach Adriatyku. Czy istnieje  piękniejsza opcja nauki i przyjemności w tym samy czasie? Śródziemnomorska kuchnia uprzyjemni Wam czas, a widoki i warunki do żeglowania są jednymi z najlepszych na świecie. Komfortowy i nowoczesny jacht Romana III, będzie idealną jednostką do szkolenia. Po intensywnym dniu, nie ma nic lepszego niż relaks w jednym z chorwackich portów, na jachcie lub w tawernie. Zapewniamy, że nasi instruktorzy znają tutejsze ukryte zatoczki i najbardziej urokliwe wioseczki.

Zarówno kurs w Sopocie, jak i w Sibeniku, kończy się egzaminem Państwowym na Jachtowego Sternika Morskiego. Patent ten uprawnia do prowadzenia jachtów nie przekraczających 18 m długości po wszystkich wodach morskich, oraz po wodach śródlądowych bez ograniczeń co do wielkości jachtu. Dodatkowo, można u nas zdobyć międzynarodowy certyfikat ISSA Inshore Skipper.  To stopień amatorski i wystarcza, aby samodzielnie wynająć jacht morski do żeglugi rekreacyjnej. Umożliwia on pływanie praktycznie na wszystkich akwenach czarterowych.

Obóz żeglarski ISSA DINGHY JUNIOR
Wodniacko-żeglarskie wakacje
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie