fbpx

KURSY MOTOROWODNE 2021

Zaczynamy sezon motorowodny 2021!

Już w marcu startujemy z kursami motorowodnymi w wielu miastach w Polsce i za granicą. Dlatego już dzisiaj zapraszamy na szkolenia weekendowe, na których można zdobyć polski patent Sternika Motorowodnego lub Motorowodnego Sternika Morskiego oraz międzynarodowy certyfikat Power Yacht Skipper ISSA Global na poziomie Inland, Inshore lub Offshore Skippera.

Nasze kursy składają się z części teoretycznej i praktycznej na łodzi motorowej typu RIB, a całość kończymy egzaminem. Szkolenia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Dlatego też w sposób kompletny i wyczerpujący przygotowują do prowadzenia jednostek motorowych. Zakres materiału i program nauczania w zależności od typu szkolenia, obejmuje wiedzę i naukę umiejętności  niezbędnych do bezpiecznego pływania po wodach śródlądowych, przybrzeżnych lub morskich.

Szkolenia motorowodne Opensailing prowadzimy w kilkudziesięciu destynacjach. W Polsce znajdziecie nas między innymi w Poznaniu, Sopocie, Gdyni, Gdańsku, Porębie, nad Zalewem Sulejowskim, w Kamieniu Pomorskim, Pile, Mielnie, Wrocławiu, Grudziądzu czy w Dąbrowie Górniczej. Pierwsze dostępne terminy już w marcu, a liczba miejsc jest ograniczona. W związku z tym, zachęcamy do rezerwacji online .

Na wszystkich kursach motorowodnych w Opensailing istnieje możliwość uzyskania patentu polskiego oraz międzynarodowego ISSA Global. Ponadto w trakcie naszych motorowodnych weekendów można skorzystać z dodatkowych certyfikowanych kursów. Proponujemy takie kursy jak radiooperator SRC czy holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających.  Gwarantujemy, że nasze kursy dostarczają przede wszystkim solidną dawkę wiedzy, a także niezapomnianych wrażeń i świetną zabawę. Do zobaczenia wkrótce!

WESOŁYCH ŚWIĄT!
OPENSAILING.COM in English
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie