fbpx

Kursy
Motorowodne
Żeglarskie
Specjalistyczne
Instruktorskie
z Opensailing

Zapraszamy na kursy motorowodne, żeglarskie, specjalistyczne oraz instruktorskie na których do zdobycia są patenty polskie oraz międzynarodowe!

Kursy motorowodne i żeglarskie z Opensailing

Zapraszamy na kursy motorowodne oraz żeglarskie na których do zdobycia są patenty polskie oraz międzynarodowe

OPENSAILING oferuje profesjonalne szkolenia motorowodne i żeglarskie, dostosowane do oczekiwań i preferencji uczestników.
Na kursy zapraszamy wszystkie osoby chcące poznać i nauczyć się kultury żeglowania przy tym zdobywając niezbędne do tego patenty.
Szkolimy według standardów ISSA oraz na patenty państwowe, w naszej ofercie znajdą Państwo kursy motorowodne i żeglarskie od sternika do kapitana, szkolenia specjalistyczne oraz kursy instruktorskie.

Kursy motorowodne
Kursy żeglarskie
Kursy specjalistyczne
Kursy instruktorskie

Kursy motorowodne

Zapraszamy na kursy motorowodne na których do zdobycia są patenty polskie oraz międzynarodowe

OPENSAILING oferuje profesjonalne szkolenia motorowodne, dostosowane do oczekiwań i preferencji uczestników.
Indywidualne podejście do klienta i kwalifikacje naszej kadry pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Szkolimy według standardów ISSA oraz na patenty państwowe. Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich (ISSA) to najstarsza międzynarodowa organizacja odpowiedzialna za standaryzację szkoleń i certyfikację żeglarską w Europie. Prowadzimy programy oraz szkolenia motorowodne na wszystkich poziomach zaawansowania.
W naszej ofercie znajdą Państwo kursy motorowodne od sternika do kapitana, szkolenia specjalistyczne oraz kursy instruktorskie.

Kursy żeglarskie

Zapraszamy na kursy żeglarskie na których do zdobycia są patenty polskie oraz międzynarodowe

OPENSAILING oferuje profesjonalne szkolenia żeglarskie dostosowane do oczekiwań i preferencji uczestników. Indywidualne podejście do klienta i kwalifikacje naszej kadry pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Szkolimy według standardów ISSA oraz na patenty państwowe.
Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich (ISSA) to najstarsza międzynarodowa organizacja odpowiedzialna za standaryzację szkoleń i certyfikację żeglarską w Europie.
Filozofia naszych kursów to klarowne i praktyczne szkolenia obejmujące wszystkie poziomy wiedzy żeglarskiej.
Prowadzimy szkolenia żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej ofercie znajdą Państwo kursy żeglarskie od żeglarza do kapitana, szkolenia specjalistyczne i instruktorskie.

Idealna lokalizacja do sportów wodnych
Wspaniałe miejsce dla miłośników sportów wodnych i aktywnego wypoczynku - Szkolimy w wielu bazach w Polsce i za granicą.
Patenty polskie i międzynarodowe ISSA
Jesteśmy członkiem ISSA wiec możecie u nas zdobyć nie tylko polskie ale i międzynarodowe uprawnienia.
Szeroka oferta szkoleń sportów wodnych
Nasze kursy to nowoczesne szkolenia wykorzystujące najnowsze techniki edukacyjne i profesjonalne materiały treningowe.
Rabaty na nasze usługi i sprzęt
Każdy kto przystąpi do rodziny Opensailing korzysta razem z nami z profitów płynących z bycia w naszym teamie

Co możemy Wam zaoferować!

Opensailing

Na wszystkich naszych imprezach istnieje możliwość certyfikacji i uzyskania patentów żeglarskich oraz motorowodnych, zarówno polskich jak i międzynarodowych ISSA Global.

Zapraszamy do bazy Opensailing we Wrocławiu. Prowadzimy tutaj weekendowe szkolenia motorowodne i specjalistyczne. Jesteśmy członkiem ISSA (International Sailing Schools Association). Nasze kursy to nowoczesne szkolenia wykorzystujące najnowsze techniki edukacyjne i profesjonalne materiały treningowe. Szkolenia są prowadzone przez zawodowych instruktorów i trenerów na różnych akwenach.  Nasza oferta jest zawsze dostosowana do najnowszych uwarunkowań rynkowych.

NAUKA100
ŻEGLOWANIE100
ZABAWA100

Firmom proponujemy organizację żeglarskich imprez integracyjnych, eventów i regat. Zajmiemy się przygotowaniem imprezy od A do Z. Dzięki naszym ciekawym zajęciom fakultatywnym, zamienimy Wasze firmowe szkolenie w ekscytujące wydarzenie.

INTEGRACJA100
ŻEGLOWANIE100
ZABAWA100

Klientom indywidualnym proponujemy organizację rejsów turystycznych i szkoleniowych. Organizujemy rejsy familijne dla rodzin z dziećmi, rejsy tematyczne. W każdym przypadku stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i dobre samopoczucie załogi – wtedy zdobywanie doświadczenia żeglarskiego przychodzi z łatwością.

PRZYGODA100
ŻEGLOWANIE100
ZABAWA100

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów żeglarskich i motorowodnych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra pedagogów i instruktorów. Obozy przeznaczone są zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z żaglami i łodziami motorowodnymi, jak i dla młodzieży pragnącej podnieść swoje kwalifikacje.

Uczestnicy obozów dostają solidną dawkę niezbędnej wiedzy teoretycznej, a do tego mnóstwo zajęć praktycznych na wodzie. Staramy się w młodzieży zaszczepić zamiłowanie do żeglarstwa, ale także poczucie odpowiedzialności za siebie i za innych. Na naszych obozach uczestnicy mają możliwość zdobycia dwóch rodzajów patentów: polskich oraz międzynarodowych ISSA, takich jak Sternik Motorowodny, Inland Power Yacht Skipper, Żeglarz Jachtowy czy Inland Skipper.

PRZYGODA100
ŻEGLOWANIE100
ZABAWA100
INTEGRACJA100

Czym jest Paddle boarding.
Stand-up Paddle boarding (znany również, jako SUP) to idealna aktywność na świeżym powietrzu – od jezior, rzek po ocean, stand-up paddle boarding to nie tylko przyjemny sposób na przebywanie na wodzie, to także trening całego ciała.

Stand-up paddle boarding to sport wodny, który pozwala odkrywać i cieszyć się wodą bez pływania w niej. Nasze deski do wiosłowania to całkowicie płaskie deski wyposażone również w siedzisko, co umożliwia wygodne pokonywanie długich dystansów. Wiosła SUP są podobne do wiosła kajakowego z wypinanym ostrzem na jednym końcu, ale są dłuższe niż typowe wiosła kajakowe, dzięki czemu możesz w pełni wygodnie stać.

Szkolenie dla początkujących.
Paddle boarding to aktywność bardzo przyjazna dla początkujących – bez względu na wiek, rozmiar czy zdolności sportowe, SUP sprawi tobie ogromną przyjemność.
Nauka prawidłowego pływania na desce wiosłowej jest niezbędna do maksymalizacji mocy i momentu obrotowego przy każdym uderzeniu, a także do poprawy równowagi. Zwiększy to prędkość wiosłowania i zapewni więcej treningu. Z nami nauczysz się odpowiedniej techniki, poprawi to twoją kontrolę nad deską i łatwiejsze manewrowanie.

SPORT100
ZABAWA100
KONTAKT Z NATURĄ100

Tak szkolimy

Opensailing Wrocław

Egzaminowanie na patenty

żeglarskie i motorowodne

Patenty żeglarskie i motorowodne

W Sail and Power istnieje możliwość równoczesnej certyfikacji na patenty państwowe polskie i patenty międzynarodowe (zgodne z ICC rez. 40 UNECE)

Patenty Polskie100
Patenty Międzynarodowe ISSA100
Szkolenia Instruktorskie100

Patenty Polskie

OPENSAILING oferuje profesjonalne szkolenia żeglarskie i motorowodne, dostosowane do oczekiwań i preferencji uczestników. Indywidualne podejście do klienta i kwalifikacje naszej kadry pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szkolimy według standardów ISSA oraz na patenty państwowe.

Realizujemy egzaminy na patenty polskie z upoważnienia Ministerstwa Sportu i Turystyki
STERNIK MOTOROWODNY – DSW-WSW.442.123.2020
ŻEGLARZ JACHTOWY – DSW-WSW.442.121.2020
JACHTOWY STERNIK MORSKI – DSW-WSW.442.122.2020
MOTOROWODNY STERNIK MORSKI – DSW-WSW.442.124.2020
HOLOWANIE NARCIARZA WODNEGO LUB INNYCH OBIEKTÓW PŁYWAJĄCYCH – DSW-WSW.442.125.2020

Patenty Międzynarodowe ISSA

Patenty ISSA są traktowane jako pełnoprawne dokumenty kwalifikacyjne upoważniające do samodzielnego prowadzenia jednostek pływających w zakresie opisanym na każdym certyfikacie.

Standardy szkoleń ISSA opracowane są na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń z wielu zakątków świata i są nieustannie aktualizowane. Świat idzie do przodu, a my nie pozostajemy w tyle. To czyni nasze kursy jedynymi, które wszechstronnie przygotowują do pracy na morzach całego Świata.

Szkolenia Instruktorskie

Wsparcie w przygotowaniu kadry dla klubów i szkół żeglarskich, organizacja szkoleń dla klubów i organizacji żeglarskich łącznie z certyfikacją

Certyfikaty instruktorskie ISSA to praktycznie jedyne dokumenty kwalifikacyjne tego typu w Polsce. Zapewniają one możliwość pracy jako instruktor zarówno w kraju jak i za granicą. Wiele szkół, np. w basenie Morza Śródziemnego, poszukuje instruktorów ISSA.

Standardy szkoleń instruktorskich ISSA opracowane są na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń z wielu zakątków świata i są nieustannie aktualizowane. Świat idzie do przodu, a my nie pozostajemy w tyle. To czyni nasze kursy jedynymi, które wszechstronnie przygotowują do pracy jako instruktor na całym świecie.

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie