fbpx

Oferujemy Państwu Szkolenia i certyfikaty na Polskie i międzynarodowe ISSA patenty motorowodne!

Zdobądź uprawnienia na motorówki w największej szkole sportów wodnych w Polsce

OPENSAILING oferuje profesjonalne szkolenia motorowodne, dostosowane do oczekiwań i preferencji uczestników. 

Indywidualne podejście do klienta i kwalifikacje naszej kadry pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Szkolimy według standardów ISSA oraz na patenty państwowe. Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich (ISSA) to najstarsza międzynarodowa organizacja odpowiedzialna za standaryzację szkoleń i certyfikację żeglarską w Europie. Prowadzimy programy oraz szkolenia motorowodne na wszystkich poziomach zaawansowania.

W naszej ofercie znajdą Państwo kursy motorowodne od sternika do kapitana, szkolenia specjalistyczne oraz kursy instruktorskie.

Żeglarskie szkolenia i certyfikaty na Polskie i międzynarodowe ISSA patenty!

Zdobądź uprawnienia na żaglówki w największej szkole sportów wodnych w Polsce

OPENSAILING oferuje profesjonalne szkolenia żeglarskie dostosowane do oczekiwań i preferencji uczestników. Indywidualne podejście do klienta i kwalifikacje naszej kadry pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Szkolimy według standardów ISSA oraz na patenty państwowe.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich (ISSA) to najstarsza międzynarodowa organizacja odpowiedzialna za standaryzację szkoleń i certyfikację żeglarską w Europie.

Filozofia naszych kursów to klarowne i praktyczne szkolenia obejmujące wszystkie poziomy wiedzy żeglarskiej.

Prowadzimy szkolenia żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej ofercie znajdą Państwo kursy żeglarskie od żeglarza do kapitana, szkolenia specjalistyczne i instruktorskie.

Szkolenia i certyfikaty na Polskie i międzynarodowe ISSA patenty specjalistyczne!

Zdobądź uprawnienia specjalistyczne w największej szkole sportów wodnych w Polsce

OPENSAILING oferuje profesjonalne szkolenia specjalistyczne dostosowane do oczekiwań i preferencji uczestników.

Indywidualne podejście do klienta i kwalifikacje naszej kadry pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szkolimy według standardów ISSA oraz na patenty państwowe. Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich (ISSA) to najstarsza międzynarodowa organizacja odpowiedzialna za standaryzację szkoleń i certyfikację żeglarską w Europie.

Filozofia naszych kursów to klarowne i praktyczne szkolenia obejmujące wszystkie poziomy wiedzy żeglarskiej. Szkolenia na poziomach podstawowych są okrojone do niezbędnego minimum. Wymagamy jednak, aby ten podstawowy zakres wiedzy i praktyki został opanowany tak, aby po ukończonym kursie każdy uczestnik mógł samodzielnie prowadzić jachty w bezpieczny sposób.

Stawiamy nacisk na odpowiedzialność i zdrowy rozsądek. Bardzo ważny jest odpowiedni poziom wiedzy, ale nieodzowna i kluczowa – odpowiedzialność za siebie i innych.

Materiały szkoleniowe do kursu!

Zdobądź wiedzę niezbędną do uzyskania patentu motorowodnego! Przygotowane przez naszych instruktorów materiały szkoleniowe sprawią, że będzie to formalność.

Nasze materiały to zestaw wiedzy niezbędny do uzyskania patentów motorowodnych oraz bezpiecznego poruszania się łodzią motorową. Materiały szkoleniowe od Opensailing zostały przygotowane przez profesjonalistów oraz pasjonatów żeglarstwa co gwarantuje treści szkoleniowe na najwyższym poziomie!

Po dokonaniu rezerwacji otrzymujecie od nas Państwo materiały poglądowe do nauki, które dostępne są również na naszej stronie. Są to ćwiczenia, podręczniki, prezentacje i pomocne plansze. Całość materiału zostanie oczywiście omówiona przez instruktora na szkoleniu.

Dla osób chętnych w naszej ofercie znalazł się również unikatowy KURS ONLINE.

Jeśli przed szkoleniem, chcecie się przygotować dodatkowo we własnym zakresie, to polecamy zakup tego produktu. Uzyskacie tam dostęp do prezentacji, całego materiału dydaktycznego oraz do próbnych testów. Szkolenie online OPENSAILING sternik motorowodny i Inland Power Yacht Skipper to najnowsze materiały i fachowo opracowana teoria.

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasza kadra z chęcią odpowie na Twoje pytania!
  Szkolenie motorowodne, żeglarskie i specjalistyczne z OPENSAILING

  Postaw na jakość i doświadczenie!
  Nawigacja

  Mój koszyk

  Zamknij
  Oglądane

  Najczęściej wyświetlane

  Zamknij

  Szybki podgląd

  Zamknij

  Kategorie