fbpx

Lato na pokładzie ROMANY III

Wakacyjne rejsy w Chorwacji 2021 i nowe terminy na kolejny sezon

Za nami już kilkanaście wspaniałych rejsów na pokładzie naszego nowoczesnego jachtu Romana III w Chorwacji. Każdy z nich był inny i wyjątkowy, a to za sprawą fantastycznych załogantów, których mieliśmy przyjemność gościć przez ostatnie miesiące.

Jedni szkolili się intensywnie, poszerzali wiedzę żeglarską i kończyli rejs z nowymi patentami ISSA. Drudzy wracali z Chorwacji wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzy. Wszyscy zaś zwiedzili i poznali nowe miejsca. Nasza załoga zawitała między innymi na Hvar, Korculę. do Primosten, na Murter, Soltę, do Komižy, Vis czy Palmižany i wiele innych wspaniałych miejsc. Goście OPENSAILING mieli okazję skosztować pysznych owoców morza prosto z targów, wyśmienitych przysmaków i deserów śródziemnomorskich. Pływali na SUPach i zażywali kąpieli w ciepłych wodach Adriatyku. Wracali do kraju zrelaksowani, z naładowanymi bateriami na kolejne miesiące i w oczekiwaniu na następne wspólne wyprawy. Niektórzy załapali się także na świetne imprezy, jak choćby Yacht Week w Palmižanie, inni mieli okazję świętować z Chorwatami Dzień Zwycięstwa. Fotorelację z tegorocznego sezonu możecie śledzić na naszym Facebooku.

Przed nami jeszcze wrześniowe rejsy, a w październiku zapraszamy na szkolenia Inshore/Offshore Skipper do Sibenika. Mamy dla Was również fantastyczną wiadomość. Jeżeli nie możecie się już doczekać kolejnego sezonu i nie chcecie przegapić szansy na rejs lub czarter z Opensailing, to na naszej stronie dostępne są już terminy na 2022 rok. Podsumowując – nie czekajcie, rezerwujcie już dzisiaj. Gwarantujemy niezapomniane atrakcje i doświadczonych skipperów, którzy znają Chorwację od strony morza jak własną kieszeń. Do tego uczta dla oczu i kubków smakowych oraz komfortowy, bogato wyposażony jacht. Wszystko razem, to gwarancja udanego urlopu. Zapraszamy do rezerwacji.

XXII Regaty Żeglarskie o Puchar Grodu Staszica
Październikowe kursy z Opensailing
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie