fbpx

Materiały do nauki kurs SRC i VHF

Materiały do nauki potrzebne do uzyskania uprawnień radiooperatora SRC / VHF

Zdobądź wiedzę niezbędną do uzyskania patentu radiooperatora SRC / VHF! Przygotowane przez naszych instruktorów materiały szkoleniowe sprawią, że będzie to formalność.

Nasze materiały to zestaw wiedzy niezbędny do uzyskania patentu sternika motorowodnego oraz bezpiecznego poruszania się łodzią motorową. Materiały szkoleniowe od Opensailing zostały przygotowane przez profesjonalistów oraz pasjonatów żeglarstwa co gwarantuje treści szkoleniowe na najwyższym poziomie!

Szukasz zestawu wiedzy niezbędnego do uzyskania patentu sternika motorowodnego?

Sprawdź nasz teoretyczny kurs ONLINE niezbędny do uzyskania patentu sternika motorowodnego!

Kurs sternika motorowodnego ONLINE!

TEORIA ONLINE? chcesz uzyskać wiedzę niezbędną do zdania egzaminu na patent Sternika Motorowodnego lub sprawdzić Swoją wiedzę przed egzaminem?

Chciałbyś pływać na motorówce lub na skuterze wodnym? Ten kurs skierowany jest właśnie do Ciebie! Na kursie dowiesz się jak robić to bezpiecznie, a czerpać z tego wiele przyjemności.

Patent sternika motorowodnego jest niezbędny do prowadzenia łodzi motorowych bez ograniczeń mocy silnika po wodach śródlądowych oraz morskich na łodziach o długości do 12 m w odległości 2 Mm od brzegu lub po morskich wodach osłoniętych. Po morzu w porze dziennej. Jest on przydatny nie tylko dla miłośników motorówek, ale także nurków, ratowników, wędkarzy, żeglarzy.

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie