fbpx

MIELNO

Mielno, miasto nad „dwoma wodami” – Morzem Bałtyckim oraz Jeziorem Jamno, to wymarzone miejsce dla żeglarzy motorowodniaków.
Jezioro Jamno, dziewiąte w Polsce pod względem powierzchni, w całości leży w gminie Mielno. Jego średnia głębokość wynosi 1,4 metra, a maksymalna długość to 10,1 km. Powstało ono z dawnej zatoki morskiej, a obecnej połączone jest z Bałtykiem kanałem Jamieński Nurt.
Kursy Opensailing w Mielnie organizujemy w Hotel Emocja SPA, położonym nad samym jeziorem. Widok na Jamno można podziwiać z tarasu na hotelowym dachu. Nasi Klienci mogą skorzystać z 26 komfortowo wyposażonych pokoi, restauracji i strefy SPA.
W Mielnie prowadzimy w sezonie letnim obozy żeglarskie i motorowodne. Korzystamy z zaplecza Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego Krokus. Współpracujemy także z klubem żeglarskim MUKŻ Bałtyk.
W wakacje proponujemy kursy żeglarstwa plażowego, obozy Dinghy Skipperów i szeroką ofertę imprez i szkoleń motorowodnych (narty wodne, wakeboard, paralotnie, koła, banan wodny).
Kursy Sternik Motorowodny – Inland Power Yacht Skipper i Żeglarz Jachtowy oraz szkolenia z holowania narciarzy wodnych i wakeboardzistów prowadzimy w Mielnie od marca do końca października w formie weekendowej.
Na wszystkich naszych imprezach istnieje możliwość certyfikacji i uzyskania patentów żeglarskich oraz motorowodnych, zarówno polskich jaki i międzynarodowych ISSA Global.

MIELNO nad dwiema wodami

Aktualne kursy w bazie MIELNO

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie