fbpx

Mikołajkowy kurs we Wrocławiu

Zapraszamy na grudniowe szkolenie sternika motorowodnego i SRC

Serdecznie zapraszamy na weekend 4-5 grudnia do Wrocławia wszystkich, którzy chcieliby jeszcze w tym roku zdobyć patent sternika motorowodnego. To szansa na rozpoczęcie nowego sezonu 2022 z polskim i międzynarodowym patentem ISSA, uprawniającym do prowadzenia łodzi motorowych i skuterów wodnych.

Kurs będzie wyjątkowy – Mikołajkowy, czyli z prezentami, niespodziankami i atrakcjami. Nie możecie tego przegapić. To również szansa na zobaczenie Wrocławia rozświetlonego lampkami i dekoracjami świątecznymi od strony wody. Będzie co podziwiać 😊

Szkolenie trwa dwa dni – skondensowana teoria, dużo praktyki na 2 łodziach (RIB i ALU) i egzamin na zakończenie. Dla chętnych dodatkowo w niedzielę odbędzie się szkolenie na radiooperatora krótkiego zasięgu SRC. Patent ten przyda się wszystkim, którzy zamierzają pływać na łodzi wyposażonej w radio.

Zachęcamy do rezerwacji przez naszą stronę lub do kontaktu telefonicznego – biuro 790 505 093 lub oddział we Wrocławiu 502 005 881. Do zobaczenia w Fabryce Adrenaliny HO HO HO!

Świąteczny VOUCHER Opensailing
Nowości w ofercie Opensailing
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie