fbpx

Mikołajkowy weekend szkoleniowy

3-4 grudnia na motorówce we Wrocławiu

Krok po kroczku, krok po kroczku… Uwaga, nadchodzi grudzień i ten magiczny czas, jedyny taki w roku 🎅🎄. A my w prezencie oferujemy Wam ostatnią szansę na nasze kursy w tym sezonie. Tylko we Wrocławiu, tylko w weekend 3-4 grudnia, tylko w szkole OpenSailing – mikołajkowe szkolenia.

Zapraszamy wszystkich Mikołajów i wszystkie Śnieżynki, którzy marzą o samodzielnym prowadzeniu motorówki czy skutera wodnego, na weekendowy kurs sternika motorowodnego. To dwa dni nauki, praktyki na łodziach typu RIB, zabawy i niezapomnianej atmosfery. Kurs kończymy egzaminem i to z podwójną certyfikacją dla chętnych.

Dla bardziej zaawansowanych grudniowych śmiałków, przygotowaliśmy jednodniowy kurs holowania narciarza wodnego i innych sprzętów pływających. Do tego egzaminu trzeba posiadać już patent sternika.

A wszystkich chętnych uczestników zapraszamy na gorącą, przepyszną kawę i niedzielny kurs radiooperatora krótkiego zasięgu. To międzynarodowy certyfikat ISSA SRC/ VHF, który potwierdza umiejętność obsługi radia na statku. Bezsprzecznie wiedza przydatna każdemu skipperowi. Kilkugodzinne szkolenie, a certyfikat i wiedza na całe życie.

Skoro widzimy się w tak szczególny weekend, to oczywiście nie zabraknie mikołajkowych niespodzianek i prezentów 😉. Czerwone czapki obowiązkowe! To również szansa na zwiedzenie Wrocławia oświetlonego lampkami świątecznymi. Kolejne nasze kursy startują w marcu, dlatego zachęcamy do rezerwacji.

Halloweenowy weekend w naszej szkole
Pomysł na świąteczny prezent
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie