fbpx

Nowa baza Opensailing – WROCŁAW

Zapraszamy na kursy motorowodne i specjalistyczne do Wrocławia

Niezmiernie nam miło ogłosić, że oficjalnie otwieramy nową filię naszej szkoły we Wrocławiu. Już za tydzień, w weekend 23-24 października organizujemy nasz pierwszy kurs w tym mieście i zarazem ostatni w 2021 roku. Przez dwa dni będziemy szkolić sterników motorowodnych, a w niedzielę dodatkowo dla chętnych odbędzie się również kurs radiooperatora SRC/VHF.

Szkolenie we Wrocławiu odbędzie się w Fabryce Adrenaliny. Nad szczegółami eventu czuwa nasz szef wrocławskiej filii – Adrian Milewski. Gwarantujemy duża dawkę wiedzy, 2-dniową praktykę na wodzie i świetną zabawę w pakiecie.  Oferujemy Wam poznanie Wrocławia i jego najpiękniejszych miejsc z nowej perspektywy, widzianej oczami motorowodniaka, a do tego pamiątkowe zdjęcia. Ponadto pyszna kawa wspomagająca naukę i posiłek dla naszych klientów. Nie zabraknie również fantastycznych niespodzianek, jak przystało na WIELKIE OTWARCIE. To będzie niezapomniany kurs.

Nasze kursy zakończone są egzaminem na polski patent sternika motorowodnego, który uprawnia do prowadzenia skuterów wodnych i łodzi motorowodnych po wodach śródlądowych bez ograniczeń długości łodzi i mocy silnika, a po wodach morskich łodzie do 12 m długości do 2 mm od brzegu w porze dziennej. Co więcej, certyfikujemy również na patenty międzynarodowe ISSA, które pozwolą Wam pływać na łodziach motorowych w większości destynacji na świecie. Nasze kursy  prowadzą doświadczeni instruktorzy ISSA.

Rezerwacji można dokonywać na naszej stronie, a dla tych, którzy nie zdążą w tym roku, dostępne są już terminy na przyszły sezon. Opensailing wita Wrocław!

Październikowe kursy z Opensailing
Świąteczny VOUCHER Opensailing
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie