fbpx

Nowości w ofercie Opensailing

OPENSAILING – szkolenia, obozy, czartery, rejsy, eventy firmowe i niespodzianki na 2022 rok!

Wielkim krokami zbliżamy się do końca tegorocznych szkoleń. Serdecznie zapraszamy na wieńczący rok 2021 mikołajkowy kurs sternika motorowodnego i SRC we Wrocławiu. A tymczasem intensywnie pracujemy już nad ofertą na kolejny sezon…

CHORWACJA

Zapraszamy Państwa szczególnie na nasze jachty w Chorwacji. To jedna z najwspanialszych destynacji dla żeglarzy na świecie. Jej urozmaicona linia brzegowa, ogrom wysepek, półwyspów i zatok sprawi, że każdy rejs będzie wyjątkowy. Śródziemnomorska kuchnia rozpieszcza swoim bogactwem, a niepowtarzalne widoki zostają na długo w pamięci.  Doświadczeni skipperzy Opensailing zapewnią Państwu bezpieczeństwo i opiekę podczas całego pobytu. Nasz jacht Romana III jest nowoczesny, w pełni wyposażony i gotowy do przyjęcia Państwa na pokład przez cały rok. Już dzisiaj zachęcamy do rezerwacji.

SZKOLENIA

Na naszej stronie znajdziecie już Państwo grafik kursów motorowodnych w całej Polsce. Certyfikujemy na patenty polskie oraz międzynarodowe ISSA. Szkolimy na wszystkich poziomach zaawansowania. Naszym topowym kursem jest weekendowy sternik motorowodny. Na szkolenia żeglarskie zapraszamy do Piły, Sopotu, Nysy i Sibenika w Chorwacji, między innymi na patent żeglarza jachtowego lub jachtowego sternika morskiego. Są to tygodniowe kursy, na których wykorzystujemy maksymalnie czas na praktykę i teorię, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ISSA.

OBOZY

Najmłodszym adeptom żeglarstwa proponujemy obozy ISSA Dinghy Junior Sailing Camp. Uczestnicy obozów dostają solidną dawkę niezbędnej wiedzy teoretycznej, a do tego mnóstwo zajęć praktycznych na wodzie na łódkach regatowych Optimist. Zajęcia prowadzą profesjonalni trenerzy, dzięki którym młodzi żeglarze już po kilku dniach ruszą w swój pierwszy rejs. Na uczestników czeka również wiele dodatkowych atrakcji. W programie są obowiązkowo dyskoteki, ogniska, podchody, zabawy plażowe oraz  zabawy wodne na obiektach pływających typu banan, koło.

NOWOŚCI

W przyszłym sezonie czekają na Was niespodzianki. Będziecie mogli z nami nauczyć się pływania na deskach SUP (Stand-up Paddle Boarding) i zorganizujemy dla Was niezapomniany spływ po górskich rzekach. W ofercie dla najmłodszych, szykujemy kolejne miejsca obozów żeglarskich. Wprowadzimy również nowy patent – Boat Master. To patent dający zarówno uprawnienia motorowodne, jak i żeglarskie – mniej dokumentów, 2 kursy w 1, a te same kompetencje. Ponadto w ofercie czarterów znajdziecie kolejne wyjątkowe jachty, a kursy motorowodne wystartują w kilku nowych destynacjach w Polsce. Cały czas rozbudowujemy dla Was nową ofertę, dlatego zapraszamy do śledzenia wszystkich newsów na naszej stronie i FB Opensailing.

Mikołajkowy kurs we Wrocławiu
IDĄ ŚWIĘTA…
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie