fbpx

Nowy grafik kursów, rejsów i czarterów na 2021 rok

Rezerwacje rejsów, czarterów, kursów żeglarskich i motorowodnych na przyszły sezon dostępne na naszej stronie OPENSAILNG!

Okres jesienno-zimowy to najlepszy czas na zaplanowanie przyszłorocznych wakacji, dlatego z radością informujemy, że na naszej stronie Opensailing są już dostępne terminy szkoleń, czarterów i rejsów na 2021 rok.

Tegoroczne kursy kończymy ostatnim szkoleniem motorowodnym w Gdyni 6-8 listopada. Tych z Państwa, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę motorowodną, zapraszamy na szkolenia w przyszłym sezonie m.in.: w Kamieniu Pomorskim, Trójmieście, w Pile, Grudziądzu, Elblągu, w Porębie i Dąbrowie Górniczej informujemy o nowym grafiku. Jeśli chcą Państwo zdobyć patent sternika motorowodnego, który uprawnia do prowadzenia łodzi motorowych bez ograniczeń mocy silnika po wodach śródlądowych oraz morskich na łodziach o długości do 12 m w odległości 2 Mm od brzegu, to zachęcamy już dziś do rezerwacji miejsc. Wszystkie terminy dostępne są w naszym sklepie internetowym.

A jeśli marzą już Państwo o niezapomnianych wakacjach na jachcie, rodzinnym urlopie lub szkoleniu żeglarskim w pięknej Chorwacji, to przypominamy, że w naszej ofercie znajdują się kursy, rejsy oraz czartery na bogato wyposażonym i nowoczesnym jachcie typu ELAN 494 IMPRESSION – Romana III. Terminy wynajmu od niedzieli do niedzieli, dostępne są już od marca.  W zależności od stopnia umiejętności żeglarskich i posiadanych patentów, istnieje możliwość samodzielnego rejsu lub kompleksowej usługi z naszym kapitanem. Rejsy mają charakter tygodniowej imprezy. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, piękne widoki, chwile relaksu i solidną dawkę wiedzy.

Ostatnie szkolenia w sezonie!
Pozdrawiamy z Chorwacji!
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie