fbpx

Nowy sezon żeglarski i motorowodny 2023 w OpenSailing. Startujemy.

Nowe terminy kursów i obozów na przyszły sezon

Przed nami kolejny sezon żeglarsko – motorowodny w OpenSailing. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was dziesiątki kursów motorowodnych, dużo szkoleń żeglarskich, czartery jachtów i ciekawe rejsy. Latem zapraszamy najmłodszych na obozy żeglarskie. Będą też regaty, wyścigi motorowodne i kilka ciekawych imprez.

Na naszej stronie dostępna jest już większość terminów na 2023 rok ale cały czas dodajemy nowe. Będzie sporo fajerwerków, nowe jachty we flocie i kilka niespodzianek. Oprócz stałych i niezmiennych baz OpenSailing, planujemy dla Was nowe miejscówki, nowych instruktorów i kolejne miejsca na mapie Polski i świata. Standardowo znajdziecie nas między innymi w Sibeniku, Pile, Kamieniu Pomorskim, Trójmieście, Wrocławiu, Nysie czy Elblągu. Jeśli chodzi o nasze niespodzianki na kolejny rok to możemy zdradzić, że spotkamy się z Wami w Toruniu, w Gorzowie Wielkopolskim i nowych lokalizacjach na Śląsku. A to dopiero początek 😉.

Oprócz kursów motorowodnych, szykujemy dla Was szkolenia żeglarskie w dwóch formach. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, będziemy spotykać się z przyszłymi żeglarzami w formie indywidulanej lub w trybie stacjonarnym tygodniowych kursów. Nasz lokalizacje kursów żeglarskich to Trójmiasto, Piła, Nysa i Sibenik.

Z kolei dla naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy aż trzy terminy obozów żeglarskich. Zaraz na początku wakacji zapraszamy Łowców Wiatru do naszego oddziału w Nysie. Zaczynamy 25ego czerwca, a kończymy 1ego lipca. Potem przemieszczamy się na północ, do bazy OpenSailing w Tuchomiu. W Dworku Oleńka startujemy 2ego lipca i ćwiczymy żeglarstwo do 8ego lipca. A następnego dnia, czyli w niedzielę 9ego lipca przenosimy się i rozpoczynamy kolejny turnus w Mielnie. Nabór na obozy jest już otwarty, a listy zapełniają się. W Opensailing prowadzimy szkolenia na łódkach regatowych Optimist. Jest to najmniejsza monotypowa międzynarodowa klasa jachtów, przeznaczona dla dzieci i młodzieży do 15 lat.

Powiększamy dla Was naszą flotę w Chorwacji. W tym sezonie pojawi się w niej nowy katamaran Lagoon 46. Model Lagoon 46, który wybraliśmy do naszej floty jest wyjątkowy. Dodatkowo wygospodarowano na nim extra przestrzeń do pracy lub wypoczynku. Dzięki swojej komfortowej i wyjątkowej zabudowie spełni wymagania najbardziej wymagających klientów. Twoją podróż uprzyjemnią ogrzewanie, klimatyzacja, system audio / video, głośniki zewnętrzne oraz przestronny sundeck. Pełne wyposażenie kuchni to: kuchenka mikrofalowa, zmywarka do naczyń, piekarnik czy kuchenka ale znajdziecie tu także ekspres do kawy i kostkarkę 😉

Wszystkie szkolenia skipperskie takie jak Jachtowy Sternik Morski, Inshore Skipper czy Offshore Skipper będą prowadzone na jachtach 50 – o stopowych. Naprawdę polecamy nasz kurs skipperski oraz intensywną manewrówkę dużym jachtem morskim w Chorwacji, zdobycie nowych umiejętności lub ich udoskonalenie pod okiem doświadczonych instruktorów żeglarstwa! Program szkolenia składa się z zintegrowanych bloków szkoleniowych. Główny nacisk kładziemy na praktyczną stronę szkolenia. Organizowany przez nas kurs jest zakończony egzaminem w ostatnim dniu szkolenia. Uczestnik może uzyskać po takim szkoleniu dwa patenty: polski i międzynarodowy ISSA, lub aplikować tylko o jeden.

Szlifowanie Diamentów. Współpraca Opensailing z Beezone.
Nowy katamaran Lagoon 46 Changes we flocie Opensailing
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie