fbpx

Obóz żeglarski ISSA DINGHY JUNIOR

Zapraszamy dzieci w wieku 8-13 lat na obóz żeglarski ISSA Dinghy Junior w Unieściu

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, do końca roku szkolnego zostało tylko 18 dni! Czy już wiecie na jakie kolonie i wycieczki udadzą się Wasze pociechy? Jeśli nie, to serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 8 do 13 lat na nasze rewelacyjne obozy żeglarskie do Unieścia.

Opensailing wraz z Wodnym Światem po raz kolejny organizuje tygodniowy obóz ISSA Dinghy Junior dla najmłodszych adeptów żeglarstwa. To 7 dni przygody i nauki, w terminie 26.06.-02.07.2021 r. W cenie 1090 zł zapewniamy ogrom atrakcji, zajęcia żeglarskie, motorowodne, zakwaterowanie, ubezpieczenie i pełne wyżywienie. To będzie idealny początek wakacji.

Akwen po którym żeglujemy  to jezioro Jamno, odcięte mierzeją od Morza Bałtyckiego. Dzieci podczas obozów będą uczyły się żeglarstwa na łódkach regatowych Optimist. Przede wszystkim stawiamy tu nacisk na podstawy bezpieczeństwa i odpowiedzialność na wodzie. Podczas bloków motorowodnych, dzieci zapoznają się z podstawami budowy łodzi motorowej, opanują podstawowe znaki żeglugowe i sygnały dźwiękowe, nauczą się podstaw ratownictwa i meteorologii.

Co więcej, obozowicze mają możliwość zdobycia międzynarodowego patentu ISSA przeznaczonego dla osób poniżej 16 roku życia: Dinghy Junior. ISSA Dinghy Skipper to promocja żeglarstwa wśród dzieci i młodzieży z naciskiem na poziom wyszkolenia, bezpieczeństwo, rozwój osobisty oraz podnoszenie świadomości ekologicznej. Stawiamy na rozwój ruchowy najmłodszych, tak potrzebny w dzisiejszym świecie. Nasza misja to poszerzanie horyzontów i rozwijanie pasji.

Oprócz zajęć motorowodno-żeglarskich, na uczestników czeka wiele dodatkowych atrakcji. Wakacje nie będą udane przecież bez dyskoteki, podchodów, ogniska czy kina pod gwiazdami. Co więcej, w programie mamy zabawy plażowe, wodną wojnę, przejażdżki na obiektach pływających typu banan, koło i dużo innych niespodzianek. Do zobaczenia nad Bałtykiem…

Praca i nauka zdalna na jachcie
Kurs Jachtowy Sternik Morski i Inshore Skipper
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie