fbpx

OBOZY LETNIE 2021 – Mielno, Unieście

WODNY ŚWIAT i OPENSAILING zapraszają na letnie obozy 2021

Nareszcie zawitała do nas wiosna, a za nami pierwsze, jak zawsze udane, szkolenia motorowodne i żeglarskie. Zatem czas pomyśleć o wakacjach! W okresie letnim zachęcamy do skorzystania z naszych obozów żeglarskich dla młodych skipperów, które współorganizujemy z Wodnym Światem. W tym roku w Mielnie odbędzie się już kolejna edycja obozu ISSA Dinghy Junior Sailing Camp dla dzieci w wieku 8 – 13 lat oraz obozu młodzieżowego ISSA Inland Skipper Sailing Camp dla grupy 14-16 lat.

Gwarantujemy bezpieczeństwo dzieci, aktywny wypoczynek i niezapomniane wakacje, pełne przygód i nowych umiejętności. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów żeglarskich i motorowodnych.  Zapraszamy zarówno dzieci rozpoczynające swoją przygodę z żaglami, jak i młodzieży pragnącą podnieść swoje kwalifikacje. Uczestnicy dostają solidną dawkę niezbędnej wiedzy teoretycznej, a do tego mnóstwo zajęć praktycznych na wodzie.

Akwen po którym żeglujemy  to jezioro Jamno – jezioro przybrzeżne na Wybrzeżu Słowińskim, odcięte mierzeją od Morza Bałtyckiego. Nasi instruktorzy i nauczyciele żeglarstwa to najwyższej klasy specjaliści akredytowani przez międzynarodową organizację, promującą żeglarstwo wśród dzieci i młodzieży.

Młodsze dzieci podczas obozów będą uczyły się żeglarstwa na łódkach regatowych Optimist. Jest to najmniejsza monotypowa międzynarodowa klasa jachtów, przeznaczona dla dzieci i młodzieży do 15 lat. To idealny jacht na rozpoczęcie przygody z żeglarstwem, zabawy i nauki jednocześnie. Młodzież szkolimy na jachtach kabinowych, otwartopokładowych oraz na jednostkach typu DZ i Trener oraz motorówkach typu RIB.

Podczas bloków motorowodnych, dzieci zapoznają się z podstawami budowy łodzi motorowej, opanują podstawowe znaki żeglugowe i sygnały dźwiękowe. Co więcej, nauczą się podstaw ratownictwa i meteorologii. Ponadto na naszych obozach istnieje możliwość zdobycia dwóch rodzajów patentów: polskich oraz międzynarodowych ISSA, takich jak Sternik Motorowodny, Inland Power Yacht Skipper, Żeglarz Jachtowy, Dinghy Junior czy Inland Skipper.

Oprócz zajęć motorowodno-żeglarskich, na uczestników czeka wiele dodatkowych atrakcji. W programie przewidujemy dyskoteki, ogniska, podchody, zabawy plażowe, zabawy wodne na obiektach pływających typu banan, koło i dużo innych niespodzianek. Podsumowując, każdy dzień wakacji z Wodnym Światem i Opensailing to niezapomniana przygoda, super zabawa i potężna dawka adrenaliny.

KURSY ŻEGLARSKIE 2021
Rejsy z OPENSAILING w Chorwacji
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie