fbpx

OPENSAILING.COM in English

Nowa strona Opensailing - OPENSAILNG EN

W związku z dynamicznym rozwojem naszej szkoły, chcielibyśmy pochwalić się naszą nową stroną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych zagranicznych klientów stworzyliśmy OPENSAILING EN . Jest to angielska wersja językowa naszego serwisu, która opisuje działalność Opensailing oraz naszą ofertę. Znajdziecie tutaj terminy i szczegóły kursów prowadzonych za granicą. Co więcej, umieściliśmy ofertę szkoleń po angielsku, które po raz pierwszy w tym roku organizujemy dla cudzoziemców przebywających w Polsce. W tym sezonie kursy sternika motorowodnego po angielski odbędą się w Trójmieście, Poznaniu, Kamieniu Pomorski, nad Zalewem Sulejowskim, we Wrocławiu oraz Porębie.

Szkolenia żeglarskie i motorowodne zakończone egzaminem na międzynarodowe patenty ISSA Global organizowane przez Opensailing poza Polską, również prowadzone będą w języku angielskim. Na szkoleniach prowadzonych w Skandynawii czy Niemczech będzie można uzyskać patent Power Yacht Skippera. Na kursach w naszych bazach w Chorwacji i na Cyprze szkolimy na wszystkich poziomach zaawansowania. W zawiązku z tym, można na tych kursach uzyskać patenty: Yacht Crew, Inshore Skipper, Offshore Skipper oraz Master of  Yacht. Te szkolenia odbywają się na naszych jachtach w dwóch bez wątpienia wspaniałych destynacjach – Sibenik w Chorwacji oraz Larnaca na Cyprze.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i obiecujemy dalej rozwijać się dla Was. Dlatego przygotowujemy kolejne wersje językowe naszej strony. Więcej informacji o kursach w języku angielskim znajdziecie na naszej stronie . Wszystkie szkolenia można zarezerwować ONLINE .

KURSY MOTOROWODNE 2021
ICC Sail & Power
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie