fbpx

OpenSailing 2023

Nowe terminy kursów i obozów na przyszły sezon

SZKOLENIA MOTOROWODNE

Przed nami ostatnia runda październikowych kursów, którymi kończymy tegoroczny sezon. Na szczęście na naszej stronie dostępna jest już większość terminów na 2023 rok! Oprócz stałych i niezmiennych baz OpenSailing, planujemy dla Was nowe miejscówki, nowych instruktorów i kolejne miejsca na mapie Polski i świata. Standardowo znajdziecie nas między innymi w Pile, Kamieniu Pomorskim, Trójmieście, Wrocławiu, Nysie czy Elblągu. Jeśli chodzi o nasze niespodzianki na kolejny rok to możemy zdradzić, że spotkamy się z Wami w Toruniu, w Gorzowie Wielkopolskim i nowych lokalizacjach na Śląsku. A to dopiero początek 😉.

KURSY ŻEGLARSKIE

Oprócz kursów motorowodnych, szykujemy dla Was szkolenia żeglarskie w dwóch formach. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, będziemy spotykać się z przyszłymi żeglarzami w formie indywidulanej lub w trybie stacjonarnym tygodniowych kursów. Nasz lokalizacje kursów żeglarskich to Trójmiasto, Piła, Nysa i Sibenik. Do Chorwacji zapraszamy na dwa terminy jeszcze w październiku. Z wiosenną turą startujemy już w marcu!

ŁOWCY WIATRU – OBOZY ŻEGLARSKIE

Z kolei dla naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy aż trzy terminy obozów żeglarskich. Zaraz na początku wakacji zapraszamy Łowców Wiatru do naszego oddziału w Nysie. Zaczynamy 25ego czerwca, a kończymy 1ego lipca. Potem przemieszczamy się na północ, do bazy OpenSailing w Tuchomiu. W Dworku Oleńka startujemy 2ego lipca i ćwiczymy żeglarstwo do 8ego lipca. A następnego dnia, czyli w niedzielę 9ego lipca przenosimy się i rozpoczynamy kolejny turnus w Mielnie. Nabór na obozy jest już otwarty, a listy zapełniają się. Dlatego zapraszamy do szybkich rezerwacji przez naszą stronę lub telefonicznie. Nasz team dostępny jest dla Państwa pod numerami 790505083 lub 790505093.

VOUCHERY PODARUNKOWE

Posiadamy w naszej ofercie również świetną opcję voucherów podarunkowych. Jeśli nie jesteście pewni Waszych planów na przyszły rok, możecie zajrzeć do naszego grafiku i kupić w prezencie na dowolną okazję bon, na wybrana przez Was kwotę. Voucher jest ważny przez rok od daty zakupu, dlatego macie pewność, że spokojnie dopasujecie termin i miejsce szkolenia do Waszych potrzeb. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, oferta jest szeroka 😊.

Jesienne kursy radiowe w OpenSailing
Halloweenowy weekend w naszej szkole
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie