fbpx

OTWIERAMY SEZON 2022

3,2,1... start! Zaczynamy tegoroczne szkolenia w OpenSailing.

Już za tydzień powitamy marzec, a wraz z nim wiosnę. Przyroda i świat powoli budzi się z zimowego snu, dlatego i my mamy dla Was energetyczną i wodniacką pobudkę! Zaczynamy nasze szkolenia z przytupem i przedwiosenną promocją.

Na początek zapraszamy na kursy sternika motorowodnego i Inland Power Yacht Skipper. W marcu widzimy się we Wrocławiu, Kamieniu Pomorskim, Pile i Elblągu. To szkolenia dla osób, którym marzy się pływanie latem na skuterze wodnym lub łodzi motorowodnej. Ważna informacja dla osób planujących wakacje za granicą – certyfikujemy na dwa rodzaje patentów: polskie i międzynarodowe ISSA. To pozwoli Wam swobodnie korzystać z nabytych umiejętności m.in.: w basenie Morza Śródziemnego, gdzie większość z nas spędza urlopy.

W te same weekendy możecie skorzystać również z dwóch dodatkowych opcji.  Zgodnie z grafikiem szkoleń jest to kurs na holowanie narciarza i innych obiektów pływających oraz szkolenie radiooperatora SRC/VHF. Oba kursy są jednodniowe, a kończą się egzaminem i uzyskaniem odpowiednich patentów.

Co więcej, na najbardziej oryginalne powitanie wiosny, zapraszamy Was do Sibenika. Któż nie chciałby rozpoczynać sezonu na wodzie w Chorwacji? Proponujemy Wam 2 terminy: 27.03.-03.04. oraz 03-10.04.2022. To wtedy organizujemy na naszym komfortowym i eleganckim jachcie Romana III kurs żeglarski na trzech poziomach zaawansowania. A są to: Inshore Skipper, Offshore Skipper oraz dla wilków morskich Master of Yacht. Cena promocyjna na kurs Inshore/Offshore Skipper przyciąga spragnionych kolejnych przygód na morzu, dlatego nie czekajcie z rezerwacją.

Życzymy sobie i wszystkim motorowodniakom oraz żeglarzom kolejnego pięknego sezonu. Udanych szkoleń, niezapomnianych rejsów,  kolejnych mil morskich na koncie i stopy wody pod kilem. Widzimy się wkrótce – OpenSailing Team

Współpraca Opensailing z Beezone
WIOSENNE SZKOLENIA OpenSailing
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie