fbpx

Październikowe kursy z Opensailing

Ostatnia szansa na zdobycie patentów w tym sezonie

Zaczynamy właśnie finalny miesiąc naszych szkoleń motorowodnych w Polsce w tym roku. To szansa na rozpoczęcie swojej przygody na wodzie i uzyskanie patentu polskiego Sternika Motorowodnego oraz międzynarodowego patentu ISSA Inland Power Yacht Skipper. Dlatego też zapraszamy serdecznie na weekendowe kursy w wybranych lokalizacjach. W tym sezonie szkolimy jeszcze w: 02-03 października w Poznaniu i Dąbrowie Górniczej, 09-10 października w Gdańsku, 16-17 października w Grudziądzu oraz 23-24 października w Pile i Kamieniu Pomorskim.

Nasze weekendowe kursy to możliwość wkroczenia w kolejny sezon motorowodny 2022 z patentami, które pozwolą Wam cieszyć się czasem na wodzie w bezpieczny i legalny sposób. Nasze szkolenia to doświadczeni instruktorzy, ogromna dawka wiedzy i praktyki oraz świetna zabawa.

Tradycyjnie, w październiku na naszej stronie ukażą się terminy na kolejny sezon (od marca do października 2022 roku), wraz z lokalizacjami w Polsce i za granicą. Dlatego śledźcie nasze newsy i obserwujcie nas na facebooku. Bądźcie na bieżąco ze wszystkimi ważnymi wydarzeniami motorowodnymi i żeglarskimi w naszej szkole. Do zobaczenia na wodzie!

Lato na pokładzie ROMANY III
Nowa baza Opensailing – WROCŁAW
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie