fbpx

Plaża Skorochów w Nysie

Kursy, obozy i wypożyczalnia OPENSAILING

Wakacje najprzyjemniej spędzać nad wodą. Dlatego już dzisiaj zapraszamy na Plażę Skorochów nad jeziorem Nyskim. W naszej bazie dzieje się sporo. Organizujemy tutaj kursy sternika motorowodnego w wybrane weekendy miesiąca. W ciągu zaledwie dwóch dni możecie nauczyć się pływać motorówką i zdobyć patent polskiego sternika motorowodnego, a także międzynarodowy certyfikat ISSA. Najbliższy termin kursu to ostatni weekend lipca 30-31.07.

Ponad to w trybie ciągłym i indywidualnym szkolimy na naszym jachcie Valhalla żeglarzy. Nasi instruktorzy ISSA są na miejscu cały czas do Waszej dyspozycji.  A kiedy opanujecie teorię i praktykę, zapraszamy Was na egzamin, również zakończony podwójną certyfikacją.

Nigdy nie mieliście okazji postawić stopy na jachcie, a chcecie spróbować czy zakochacie się w żeglarstwie tak jak my? Nic prostszego. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie 790505083 lub 790505093, a my pomożemy Wam w spełnieniu tego marzenia. W naszej ofercie znajdziecie bowiem również wypożyczalnię sprzętu wodnego i łodzi – oferujemy rejsy łodzią motorową lub jachtem z naszym doświadczonym skipperem. Pogoda sprzyja, dlatego nie ma na co czekać.

Wczoraj z kolei nasi najmłodsi adepci żeglarstwa dotarli na obóz ISSA Dinghy Junior Sailing Camp. Pod okiem niezastąpionych trenerów będą przez tydzień szlifowali swoje żeglarskie umiejętności. Lista w tym roku niestety jest już zamknięta, ale zapraszamy w przyszłym sezonie do Błękitnej Zatoki. To będą niezapomniane wakacje obfitujące w wiedzę, liczne godziny na wodzie i świetną lipcową zabawę 😊

Śledźcie nas na facebooku, ponieważ Plaża Skorochów to baza, która nie raz Was zaskoczy. Spodziewajcie się fantastycznej mariny OpenSailing, nad którą pracujemy. Wyczekujcie skuterów wodnych w naszej wypożyczalni, które pojawią się już wkrótce. Dopingujcie naszych obozowiczów – młodzież to nasza przyszłość. I po prostu spędzajcie z nami miło czas nad jeziorem, pod palmami…

Wakacje 2022 z OPENSAILING
Wakacyjne przygody Łowców Wiatru
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie