fbpx

Półkolonie żeglarskie w Tuchomiu

Półkolonie żeglarskie z OpenSailing

Po raz kolejny zapraszamy najmłodszych do niezapomnianej przygody na wodach Jeziora Tuchomskiego w trójmiejskim Tuchomiu w Dworku Oleńka! Opensailing to nie tylko półkolonie żeglarskie, to prawdziwa podróż pełna emocji, nauki i przygód.

Naprawdę warto wziąć udział w półkoloniach żeglarskich Łowcy Wiatru z Opensailing!

Nasi wykwalifikowani instruktorzy posiadają bogate doświadczenie w żeglarstwie. Dzięki ich profesjonalizmowi każdy uczestnik poczuje się pewnie na wodzie, zdobędzie nowe umiejętności i pozna tajniki żeglarskiego rzemiosła. Bezpieczeństwo uczestników jest naszym priorytetem. Sprzęt żeglarski jest regularnie sprawdzany a instruktorzy dbają o przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa. Uczestnicy otrzymają również niezbędną wiedzę na temat postępowania na wodzie i korzystają z najwyższej jakości sprzętu do asekuracji. Opensailing to nie tylko nauka, to także świetna zabawa i możliwość zawierania nowych przyjaźni. Wspólne wyprawy żeglarskie, gry i animacje sprawią, że każdy dzień będzie pełen uśmiechu i pozytywnej energii.

Piękne otoczenie Jeziora Tuchomskiego i atmosfera stworzona przez właścicieli DWORKU OLEŃKA sprawia, że to miejsce zachęca do odkrywania uroków przyrody i fantastycznej zabawy na półkoloniach żeglarskich Opensailing.

Oprócz nauki żeglowania, program półkolonii obejmuje wiele ciekawych zajęć dodatkowych. Dla tych, którzy poszukują dawki adrenaliny i chcą spróbować czegoś nowego, proponujemy emocjonujące zajęcia na motorówkach z wakeboardem. To świetna okazja, aby odkryć tajniki tej dynamicznej dyscypliny pod okiem profesjonalnych instruktorów. Na naszych półkoloniach zapewniamy także zajęcia na deskach SUP, pozwalające na spokojną, ale jednocześnie aktywną zabawę na jeziorze.

Dołączcie do Opensailing i odkryjcie fascynujący świat żeglarstwa na Jeziorze Tuchomskim! To nie tylko półkolonie, to wyjątkowe doświadczenie, które zapewni Waszym pociechom niezapomniane chwile i pozwoli rozwinąć skrzydła. Zapiszcie się już dziś i stańcie się częścią naszej żeglarskiej rodziny!

Więcej informacji i rezerwacja półkolonii >>> TUTAJ

Thundercat P 750 na Jeziorze Nyskim
Grupa Regatowa Opensailing
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie