fbpx

Pomysł na świąteczny prezent

Vouchery podarunkowe z OpenSailing

Jesienna paleta barw, liście szeleszczące pod stopami, słońce jakby bardziej rozleniwione coraz szybciej ustępuje miejsca długim nastrojowym wieczorom… Wszystko coraz śmielej przypomina nam, że nadchodzi ten wyjątkowy czas w roku, czas radości, odpoczynku oraz spotkań z bliskimi.

Naszym zdaniem to znakomita okazja, by wygodnie usiąść w ulubionym fotelu z kubkiem gorącej herbaty i spokojnie pomyśleć o tegorocznych prezentach pod choinkę. Z własnego doświadczenia wiemy, że nie ma co zwlekać z tą decyzją na ostatnią chwilę 😉.

Opensailing tworzą ludzie z pasją do aktywnego stylu życia, dlatego zachęcamy Was do zakupu naszego vouchera podarunkowego. Będzie to z pewnością oryginalny i trafiony prezent, a osoba, która go otrzyma, będzie miała 12 miesięcy na to, by zdecydować jak i kiedy go wykorzystać.

Nasza oferta obejmuje kursy motorowodne, żeglarskie, radiowe ( SRC), a także rejsy i czartery jachtów w naszych bazach w Chorwacji i na Cyprze. Pomyśl co sprawi największą radość bliskiej Ci osobie, skontaktuj się z nami, a my wszystkim się zajmiemy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 790 505 083 lub mailowego info@opensailing.com  życząc Wam udanych i spokojnych zakupów  😉.

Mikołajkowy weekend szkoleniowy
OpenSailing w programie KDR
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie