fbpx

POZNAŃ

Kursy Opensailing w Poznaniu organizujemy w przystani AKWEN Marina w Czerwonaku. To pięknie położony port rzeczny na Warcie o powierzchni 4,5 ha. Przystań wyposażona jest w pływające drewniane pomosty, slip, słupki dystrybucyjne, nocne oświetlenie oraz całodobową ochronę. Marina jest jedną z przystani Wielkiej Pętli Wielkopolski- szlaku żeglugi śródlądowej o długości 688 km składającego się z Szlaku Dolnej Warty, Szlaku Noteci, Drogi wodnej Kanału Bydgoskiego-Warta oraz Szlaku Warty.
W marinie działa Wielkopolska Grupa Sportów Wodnych KILWATER. Klub tworzą pasjonaci sportów wodnych: motorowodniacy, żeglarze, kajakarze oraz miłośnicy wakeboardingu i narciarstwa wodnego. Załoga sekcji sportowej Kilwatera zdobyła 2 i 3 miejsce na pierwszych w Polsce zawodach na morzu ThunderCat (ponton wyścigowy, lekki katamaran długości ok 4 metrów). W Czerwonaku organizowane są także duże wodniackie imprezy. Odbywało się tutaj otwarcia sezonu Wielkiej Pętli Wielkopolski. W Akwen Marinie zorganizowaliśmy także Festiwal Motorowodny ISSA.
W Czerwonaku odbywają się głównie szkolenia motorowodne i SRC. Kursy Sternik Motorowodny – Inland Power Yacht Skipper oraz szkolenia z holowania narciarzy wodnych i wakeboardzistów prowadzimy od marca do końca października w formie weekendowej.
Na wszystkich naszych imprezach istnieje możliwość certyfikacji i uzyskania patentów żeglarskich oraz motorowodnych, zarówno polskich jaki i międzynarodowych ISSA Global.

Aktualne kursy w bazie POZNAŃ

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie