fbpx

Praca i nauka zdalna na jachcie

Żegluj, odpoczywaj, zwiedzaj i pracuj jednocześnie na pokładzie jachtów z Opensailing

Za nami pierwsze w sezonie rejsy wiosenne w Chorwacji. Było wesoło, świątecznie i rodzinnie. Nauka i praca zdalna, lekcje języków, tańca, pływanie na SUPach i szkolenie żeglarskie – program rejsu wypełniony po brzegi.

Dostosowując się do wymagań dzisiejszego świata, zaopatrzeni w laptopy, tablety i smartfony wyruszyliśmy z Sibenika. Na Romanie III urządziliśmy Yacht Office – dorośli załoganci pracowali online, a dzieci i młodzież uczyła się w trybie zdalnym bez przeszkód. Za to popołudniami mieliśmy czas na zwiedzanie kolejnych fascynujących miejsc, jak Rijeka, Trogir, Primosten, Skradin ze wspaniałymi wodospadami Krka czy Vodice. Oczywiście, nie podarowaliśmy sobie przepysznych śródziemnomorskich przysmaków w restauracjach oraz na targu w Sibeniku. Odwiedziliśmy też najlepszą cukiernię w Chorwacji, gdzie rozpływaliśmy się nad wspaniałymi deserami. Pogoda nas czasem zaskakiwała, ale i to, z najlepszymi załogantami i komfortowym, przygotowanym jachtem, nie stanowiło wyzwania. Wielkanoc i Śmingus Dyngus w Chorwacji – zaliczone i wyjątkowe.

Jak widać, można połączyć przyjemne z pożytecznym. Niezależnie od wieku czy doświadczenia żeglarskiego, zapewnimy Wam niezapomnianą przygodę. Cała fotorelację z wyprawy znajdziecie na fanpageu na facebooku. Przypominamy, że na naszym jachcie Romana III, zostały już ostatnie wolne terminy czarterów, dlatego zapraszamy do kontaktu i rezerwacji.

 

Niespodzianka od OPENSAILING
Obóz żeglarski ISSA DINGHY JUNIOR
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie