fbpx

Rejsy z OPENSAILING w Chorwacji

Ostatnie wolne terminy czarterów i rejsów - wakacje 2021

W Opensailing żeglujemy przez cały rok. W miesiącach od marca do października szczególnie polecamy rejsy szkoleniowe i turystyczne w Chorwacji, rozpoczynające się w naszej bazie w Marina Mandalina w Sibeniku.

Żegluga śródziemnomorska oferuje wspaniałe widoki, ciepły i łagodny klimat oraz pyszną kuchnię. Każdy port, zatoka czy wyspa to nowa przygoda. Kąpiel w morzu jest na wyciągnięcie ręki, a zatrzymujemy się tam, gdzie macie Państwo ochotę zostać dłużej. Słońce, dużą dawkę wiedzy i fantastyczne przeżycia zapewniamy w pakiecie.

Zorganizujemy dla Państwa rejs rekreacyjny lub szkoleniowy. W zależności od stopnia umiejętności żeglarskich i posiadanych patentów, istnieje możliwość samodzielnego czarteru lub kompleksowej usługi z naszym kapitanem.

Nasze jachty są bogato wyposażone i nowoczesne, zapewniają komfort i bezpieczeństwo żeglowania. Ponadto wiele udogodnień sprawia, że mieszkanie na nich podczas rejsu to czysta przyjemność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą jednego z naszych pięknych jachtów. To Romana III  typu ELAN 494 Impression – bardzo szybki jacht, który posiada wiele przemyślanych rozwiązań. Przestronny kokpit z poduszkami na siedziskach, głośnikami i lodówko-chłodziarką zapewnia załodze i gościom doskonały komfort. Z kolei dwa koła sterowe oraz ergonomiczny rozkład urządzeń tworzą idealne miejsce do pracy dla całej załogi.  Romana, o długości 14,85 m posiada 6 kabin. Co więcej, komfortowe wyposażenie jak autopilot, bimini,  internet Wi-Fi, platforma kąpielowa z prysznicem czy szprycbuda, zapewnią wspaniałe warunki na łodzi podczas rejsu.

OBOZY LETNIE 2021 – Mielno, Unieście
Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Opensailing
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie