fbpx

Rodzinny piknik WODNIACKI w Pile 08.05.2022

Impreza charytatywna nad Zalewem Koszyckim

Są takie chwile w życiu, kiedy trzeba się zmobilizować, bo ktoś obok, bliski nam czy nieznany, nie obejdzie się bez naszej pomocy. Ostatnio pokazaliśmy wszyscy, jak szybko potrafimy się zorganizować i jak wielkie pokłady empatii w nas drzemią. Tym razem to nasz przyjaciel, znany chyba wszystkim w Pile wieloletni trener siatkówki kobiet, Adam Grabowski potrzebuje wsparcia.

Dlatego dołączyliśmy do wydarzenia, jakim jest „Rodzinny piknik wodniacki”. Impreza odbędzie się 8 maja o godzinie 12:00 w bazie UKŻ Wodniak nad Zalewem Koszyckim, ul. Błotna. Grupa instruktorów, przyjaciół, trenerów i nauczycieli z Piły i okolic, postanowiła zebrać fundusze potrzebne na leczenie Adama.

Zdiagnozowano u niego stwardnienie zanikowe boczne (SLA), poważne i nieuleczalne schorzenie polegające na uszkodzeniu centralnego oraz/lub obwodowego układu nerwowego. Niestety, nie istnieje w medycynie konwencjonalnej żaden lek, ani skuteczna terapia. Z tego powodu Adam rozpoczął niedawno leczenie w Klinice Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Warszawie. Chcielibyśmy choć częściowo odciążyć trenera oraz jego rodzinę od wydatków, jakie ich czekają.

I właśnie impreza nad Zalewem stwarza ku temu szansę. Dołączcie, bawcie się dobrze i pomagajcie. Zapewniamy, że spędzicie miłą majową niedzielę z rodziną nad wodą, a atrakcji będzie sporo. W programie między innymi przejażdżki motorówką po Zalewie, nauka podstaw żeglarstwa na łódkach Optimist dla najmłodszych, atrakcje dla dzieci, kawa i pyszne ciasto. A skoro to majówka, to oczywiście znajdą się również smakołyki z grilla i kilka niespodzianek.

Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy do kontaktu pod numerem 664 780 442. Pamiętajcie, na imprezie zbieramy fundusze na leczenie naszego przyjaciela, więc nie krępujcie się wypełniać puszki, przeznaczone na ten cel 😊 Zabierzcie dzieciaki, przyjaciół i sąsiadów, razem możemy więcej!

*Równocześnie zbiórki prowadzone są przez internet, zachęcamy do takiej pomocy również.

WIOSENNE SZKOLENIA OpenSailing
OPENSAILING głównym sponsorem Rytmu Ulicy 2022
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie