fbpx

RS21 Opensailing Team w WLŻ

Team RS21 Grupy Regatowej Opensailing wystartuje w Wielkopolskiej Lidze Żeglarskiej

RS21 OPENSAILING TEAM w sezonie 2024 w barwach Grupy Regatowej Opensailing wystartuje w Wielkopolskiej Lidze Żeglarskiej i jest gotowy do walki  i zdobycia serc fanów wielkopolskiego żeglarstwa.

Wielkopolska Liga Żeglarska jest częścią Polskiej Ligi Żeglarskiej. Liga to sportowe emocje, najlepsze załogi i wiatr w żaglach. Śledźcie WLŻ bo to nie tylko wyjątkowo widowiskowy format sportowy ale także spotkanie pasjonatów, to uczucie wolności i harmonii z naturą.

Nasz Team to także okazja do integracji, dzięki której rozwijamy się jako społeczność żeglarzy. W tegorocznej edycji Ligi otwieramy nowy rozdział, łącząc siły z utalentowanymi żeglarzami zaprzyjaźnionych klubów. To nasza odpowiedź na potrzebę współpracy i solidarności w żeglarskim środowisku.

Filarem naszego zespołu będą:

Tomasz Siwiński: Doskonały żeglarz startujący w klasie Omega sportowa. W roku 2014 zdobył Mistrzostwo Polski w tej klasie. Przez cały czas aktywny żeglarsko i chętny do sportowej rywalizacji. Prezes Chodzieskie Stowarzyszenie Sportowe HALS. Jego doświadczenie i pasja będą naszym drogowskazem w regatach.

Michał Strumnik: Żeglarz startujący w klasie OK Dinghy, aktualny Mistrz Polski w tej klasie. Ubiegłoroczny zwycięzca regat Kieler Woche w Niemczech, medalista na wielu krajowych i międzynarodowych regatach. Właśnie wrócił ze srebrnym medalem z regat BM Composites Trophy rozgrywanego w ten weekend w Real Club Nautico w Palmie. Związany z UKS Przygoda Chodzież. Z dużymi sukcesami uprawia także sport motorowodny. Jego zwycięstwa będą dla nas motorem do walki.

Dariusz Janicki: Uznany żeglarz z Wałcza, aktualnie wspiera swoją wiedzą młodych żeglarzy z Wałecka Akademia Żeglarska LIFE on SAILS. Dwukrotnie stawał na III stopniu podium w Pucharze Polski Jachtów Kabinowych. Jego umiejętności instruktorskie będą cennym atutem w naszym zespole.

Michał Gmaj: Wielokrotny Mistrz Pilskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego w klasie OK Dinghy, niepokonany od 2011 roku. Uczestnik Mistrzostw Świata w klasie OK Dinghy, stawał na podium w regatach ogólnopolskich w tej klasie. Związany z Klubem Chodzieski Klub Żeglarski LOK. Jego determinacja i zaangażowanie będą fundamentem naszych marzeń o dobrym wyniku w Lidze.

Ryszard Michalski: instruktor i trener żeglarstwa PZŻ, wychowawca kilku pokoleń zawodników klas Optimist, Cadet i Europa, multimedalistów w Pucharze i Mistrzostwach Pilskiego OZŻ w tych klasach. Przez wiele lat związany z UKŻ Wodniak Piła, aktualnie dyrektor Grupa Regatowa Opensailing Piła i trener sekcji Optimist oraz Europa. Ostatnio ścigał się w regatach na planie serialu „Zatoka Szpiegów”. Jego doświadczenie i charakter gwarantują, że nasz zespół będzie monolitem.

Dominik Pietrowski: Lider projektu, żeglarz, instruktor żeglarstwa i twórca OpenSailing. Na dużych jachtach morskich przepłynął dziesiątki tysięcy mil. Jego wieloletnie doświadczenie i udział w tworzeniu międzynarodowych projektów żeglarskich i zarządzaniu nimi oraz pasja do żeglarstwa dają nam pewność, że osiągniemy nasze cele.

Razem jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie, gotowi na emocje i nowe doświadczenia. RS21 Opensailing TEAM to nie tylko zespół, to wspólnota, która inspiruje i mobilizuje. Dołączcie do naszej przygody w Wielkopolskiej Lidze Żeglarskiej! Trzymajcie za nas kciuki!

Optimistkarze z Opensailing z żaglami od JSAIL
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie