fbpx

Sierpień z OpenSailing

Ostatnie wakacyjne kursy motorowodne

Piękne lato wciąż trwa, a woda to miejsce gdzie po prostu trzeba być. Dołącz do grona pozytywnych osób, które tak jak my stawiają w życiu na jakość! Pod każdym względem 😉.

Profesjonalizm, bezpieczeństwo, dobra energia, radość, pasja, fale , wiatr, woda… mamy to wszystko!

Już w niedzielę 21 sierpnia startujemy we Wrocławiu, gdzie możesz zdobyć  uprawnienia radiooperatora SRC/VHF.

U nas praktyka to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę. Pływamy i stacjonujemy między odrzańskimi wyspami w centrum Wrocławia, skąd przy okazji zachwycisz się urokliwymi widokami miasta z perspektywy wody, które po kursie również zabierzesz ze sobą 😉

Kolejne przystanki w naszym rozkładzie jazdy to Kamień Pomorski oraz Nysa. Tutaj czekamy na Was w ten sam sierpniowy weekend. Nasze szkolenia motorowodne w Kamieniu prowadzimy w jednym z najnowocześniejszych portów jachtowych na Bałtyku – w pięknie położonej w sąsiedztwie Starówki – Marinie Kamień Pomorski. Nasza doświadczona kadra instruktorów zadba o to, byście po kursie pewnie i bezpiecznie przełamali każdą falę za sterem łodzi  lub skutera wodnego.

Jeśli po drodze bliżej będzie Ci do jednej z naszych baz na południu,  dołącz do nas na Plaży Skorochów na Jeziorze Nyskim, gdzie spotykamy się także w weekend 20-21 sierpnia, by przekazać naszą wiedzę i doświadczenie przyszłym sternikom, żeglarzom i operatorom morskich stacji radiowych. Mamy tu także wypożyczalnię naszych jednostek – jacht ze skipperem lub motorówka – co jest świetną opcją na doszlifowanie umiejętności zdobytych podczas szkoleń.

Zaledwie 15 km od Trójmiasta, w malowniczym Dworku Oleńka nad Jeziorem Tuchomskim, czekamy na Was w ostatni wakacyjny weekend  27-28 sierpnia.  Solidna dawka wiedzy połączonej ze świetną atmosferą,  czyste jezioro, las… Tuchom to naprawdę fantastyczne miejsce na zdobycie wiedzy niezbędnej każdemu motorowodniakowi.

W ten sam weekend, o tej samej porze szkolimy w naszej bazie Wodniak na Zalewie KoszyckimPile. Oprócz możliwości zdobycia patentu motorowodnego, uzyskasz także licencję do holowania narciarzy wodnych czy wakeboardzistów, a jeśli po skończonym kursie i zdaniu egzaminu będziecie mieli ochotę nieco odpłynąć, to zapraszamy na popołudniowy SUPer relaks na desce. Wiosłowanie na SUPie to doskonała forma aktywności fizycznej i wypoczynku jednocześnie, spróbuj swych sił wspólnie z nami!

Na koniec przypominamy Wam, że na wszystkich naszych szkoleniach istnieje możliwość certyfikacji i uzyskania patentów motorowodnych zarówno polskich jak i międzynarodowych ISSA Global.

Szkolimy także jesienią, więc jeśli przyszły sezon na wodzie chcecie rozpocząć z własnym patentem, wpadajcie do nas, jesteśmy dla Was do końca października… i pamiętajcie – z nami jesteście zawsze na fali 😉.

CZARTERY w Chorwacji 2023
XXIII Regaty o Puchar Grodu Staszica
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie