fbpx

SOPOT

Zapraszamy do bazy Opensailing w Sopocie. Prowadzimy szkolenia żeglarskie i motorowodne na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy instruktorskie i specjalistyczne. Jesteśmy członkiem ISSA (International Sailing Schools Association). Nasze kursy to nowoczesne szkolenia wykorzystujące najnowsze techniki edukacyjne i profesjonalne materiały treningowe. Szkolenia są prowadzone przez zawodowych instruktorów i trenerów na różnych akwenach.

Nasze kursy kończą się certyfikacją w systemie ISSA oraz egzaminami państwowymi. Nasza oferta jest zawsze dostosowana do najnowszych uwarunkowań rynkowych. Na kursy w Sopocie zapraszamy do położonego w sercu kurortu, przy samej plaży, zaledwie 500 metrów od centrum uzdrowiska, ośrodka wypoczynkowo – żeglarskiego. Część praktyczna kursu odbywa się w Marinie SOPOT , która znajduje sie na końcu sopockiego molo.

W Sopocie prowadzimy szkolenia motorowodne Sternik Motorowodny i Motorowodny Sternik Morski oraz Inland Power Yacht Skipper, Inshore / Offshore Power Yacht Skipper i kursy żeglarskie Żeglarz Jachtowy i Jachtowy Sternik Morski (Inland / Inshore / Offsshore Skipper). Dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje i uzupełnić godziny stażowe, oferujemy rejsy szkoleniowe.

Na kursach motorowodnych szkolenie odbywa się na jednostkach typu RIB, ALU i kabinowych. Szkolenie żeglarskie odbywa się na jachtach morskich, między innymi na: jacht oceaniczny JEANNEAU 44 Sun Magic (13,5 m długości, 10 osobowy) oraz jacht pełnomorski eMka 28 HT (9 m, 6 osobowy).

Opensailing w Sopocie organizuje także obozy Dinghy i Keelboat Junior Skipper ISSA. 

Aktualne kursy w bazie SOPOT

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie