fbpx

Świąteczny VOUCHER Opensailing

Wyjątkowy prezent na Gwiazdkę

Do Gwiazdki co prawda jeszcze ponad miesiąc, ale powoli wyczuwamy grudniowy klimat. W sklepach półki są już pozastawiane mikołajkowymi łakociami, na platformach streamingowych pojawia się co raz więcej filmów świątecznych, a pogoda idealna na kubek gorącej czekolady. Dlatego nie ma na co czekać, czas zabierać się za odhaczanie prezentów na świątecznej liście.

Opensailing zaprasza do zakupu wyjątkowego prezentu, jakim jest voucher podarunkowy. Osoba obdarowana może go wykorzystać przez rok. Co więcej, nie jest on przypisany do konkretnego kursu. Do wyboru są szkolenia motorowodne, żeglarskie, specjalistyczne, a także rejsy i czartery. Szczególnie polecamy Chorwację, bo któż nie marzy o wakacjach na jachcie w listopadowy deszczowy dzień?

Najważniejsze jednak jest to, że zakup prezentu zajmie Wam dosłownie kilka minut. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo – info@opensailing.com lub letefonicznie – 790 505 093, a my zajmiemy się resztą. Wyślemy voucher tradycyjnie pocztą lub w wersji elektronicznej. Wartość bonu również zależy od Was lub może raczej od Gwiazdora, Mikołaja, Aniołka czy Gwiazdki 😉 . Zapraszamy do kontaktu i życzymy bezstresowych, trafionych i przyjemnych zakupów świątecznych.

Nowa baza Opensailing – WROCŁAW
Mikołajkowy kurs we Wrocławiu
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie