fbpx

SZKOLENIE INSTRUKTORSKIE W SIBENIKU

OPENSAILING filia Wrocław na jachcie w Chorwacji

Nowy Rok – nowe projekty, wyzwania, bazy i kadra. A zaczynamy od szkolenia instruktorskiego w Chorwacji. Nie straszna nam żadna pogoda, u nas sezon trwa cały rok, dlatego już w styczniu wyruszyliśmy do Sibenika. Razem z naszymi instruktorami z wrocławskiej filii żeglujemy, doszkalamy się i dopracowujemy kursy.

OpenSailing Team to doświadczona kadra, która cały czas stawia na rozwój i samodoskonalenie. Podnosimy nasze kwalifikacje, nieustannie aktualizujemy wiedzę i jesteśmy na bieżąco z najnowszymi standardami szkoleń zgodnie z wytycznymi Międzynarodowego Stowarzyszenia Szkół Żeglarskich ISSA. Dzięki temu nasze eventy i kursy prezentują możliwie najwyższy poziom.

Naszą relację z wyjazdu możecie śledzić na bieżąco na Facebooku Opensailing – ciekawostki ze śródziemnomorskiego życia gwarantowane 😉 A dla tych, którzy nam zazdroszczą i sami już chętnie wskoczyliby na pokład, mamy świetną wiadomość – już dzisiaj można zapisać się na najbliższe kursy  Jachtowego Sternika Morskiego / Inshore Skipper / Offshore Skipper w Chorwacji. Terminy dwóch wiosennych szkoleń to 27 marca do 3 kwietnia lub 3 do 10 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiej rezerwacji. Srdačno vas pozdravljamo – OpenSailing Team

FILIE OPENSAILING
Pierwszy kurs radiooperatora w Nowym Roku
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie