fbpx

To już wrzesień?

Ostatnie szkolenia w tym sezonie z OpenSailing.

Nadszedł wrzesień, idzie jesień. Koniec wakacji, powrót do nauki, poranne mgły, pierwsze spadające liście i chrzęszczące pod stopami żołędzie… A w naszej szkole oznacza to ostatnią szansę na szkolenia w 2022 roku. Pogoda sprzyja, nie jest już upalnie, ale słońce i wiatr dopisują. Zapraszamy Was zatem na wrześniowe i październikowe kursy.

Weekendowe szkolenia na patent sternika motorowodnego znajdziecie jeszcze w Grudziądzu, Trójmieście, Pile, Nysie, Kamieniu Pomorskim, na Śląsku i we Wrocławiu. To 2 dni świetnej zabawy, intensywnej nauki i konkretnej dawki praktyki na motorówkach pod okiem fantastycznych instruktorów ISSA. W naszej ofercie znajdziecie również nowośćkurs online. Jest to zbiór unikatowych materiałów oraz pytań egzaminacyjnych, który pozwoli Wam się lepiej przygotować i opanować teorię jeszcze przed szkoleniem.

Z kolei na kursy żeglarskie zapraszamy Was do Nysy, Piły i do Chorwacji. W naszych bazach w Polsce przeszkolimy Was na podstawowy patent Żeglarza Jachtowego – nie ma lepszej pory roku na te szkolenia niż jesień. Nie bez powodu to teraz trwa dla nas intensywny okres regatowy. Co weekend nasi zawodnicy mają szansę wykazać się szlifowaną przez cały rok wiedzą i umiejętnościami na wyścigach żeglarskich.

Bardziej doświadczonych klientów zapraszamy na wspaniałą chorwacką przygodę. Przez tydzień na naszym jachcie Romana III będziecie opanowywać nawigację, manewry i rozszerzać swoją wiedzę. Kurs w Sibeniku kończymy egzaminem na wybrane patenty – radiooperator SRC/VHF, Inshore Skipper, Offshore Skipper, Jachtowy Sternik Morski lub najwyższy level – Master of Yacht. Do wyboru mamy dwa terminy: 23-30.10. (ostatnie wolne miejsca) lub 30.10.-06.11. Przypominamy, że nasza szkoła oferuje możliwość podwójnej certyfikacji, czyli po egzaminie zdobywacie patent polski i międzynarodowy.

Zapraszamy do rezerwacji przez nasz sklep internetowy. Jeśli macie pytania, nie wahajcie się nas zadzwonić. Odpowiemy na wszystkie pytania. I pamiętajcie, jak to Fitzgerald trafnie ujął w Wielkim Gatsby’m „Życie zaczyna się dopiero jesienią, kiedy robi się chłodniej”

XXIII Regaty o Puchar Grodu Staszica
Jesienne kursy radiowe w OpenSailing
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie