fbpx

TUCHOM

Zapraszamy do bazy Opensailing w Tuchomiu. Jest to kaszubska wieś, położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim. Organizujemy tutaj weekendowe kursy motorowodne zakończone egzaminem i certyfikacją na polskie oraz międzynarodowe patenty sternika motorowodnego i Inland Power Yacht Skipper ISSA. Ponadto w naszej ofercie w Tuchomiu znajdują się  szkolenia żeglarskie na patent Żeglarza Jachtowego i Inland Skipper, a także atrakcje oraz zabawy na wodzie – przejażdżki na bananie, kole i wiele innych.

Część teoretyczną szkoleń prowadzimy w Dworku Oleńka. To zaciszna posiadłość znajdująca się nad samym jeziorem, w pobliżu lasu, a jednak zaledwie 15 km od Trójmiasta. Dworek posiada w swojej ofercie pokoje noclegowe, które możecie wynająć na czas kursu.

Zajęcia praktyczne na łodziach motorowodnych i jachtach odbywają się na jeziorze Tuchom. Jest to zbiornik przepływowy o powierzchni 141,1 ha i maksymalnej głębokości 8 metrów. Przy Dworku znajduje się wspaniale zadbane kąpielisko, a w pobliżu wypływa z jeziora Strzelenka.

Nasze kursy w Tuchomiu są idealną okazją do połączenia szkolenia i rekreacyjnego wyjazdu. Po zajęciach polecamy aktywny relaks w Dworku Oleńka, który oferuje takie atrakcje jak kajaki, wędkarstwo czy windsurfing.

Drugą opcją na spędzenie wymarzonego weekendu w sercu Szwajcarii Kaszubskiej, jest znajdujący się w odległości 10 min jazdy samochodem od miejsca szkolenia – Tokary Golf Club. Możecie skorzystać tutaj z kortów tenisowych, nauczyć się grać w golfa lub boules, poćwiczyć na symulatorach gry oraz skosztować przysmaków serwowanych przez restaurację Roda z widokiem na pole golfowe. Z pewnością będzie to czas obfitujący w wiedzę, nowe doświadczenia i zabawę.

Godnym uwagi jest fakt, że na wszystkich naszych imprezach istnieje możliwość certyfikacji i uzyskania patentów żeglarskich oraz motorowodnych, zarówno polskich jak i międzynarodowych ISSA Global.

Aktualne kursy w bazie TUCHOM

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie