fbpx

USTKA

Szkolenia OPENSAILING w Ustce organizujemy w Centrum Sportów Wodnych OPTY. Korzystamy z bazy klubowej i akwenu Portu Morskiego w Ustce. Opensailing w Ustce współpracuje z miejscowymi hotelami (Hotel Armada, Apartamenty Ustka).

Ustka to jeden z najciekawszych kurortów nadbałtyckich. Charakterystyczne miejsca w Ustce to latarnia morska, port morski, promenada, dzielnica willowa z willą Red z 1890 roku, była Baza Ratowników Morskich oraz pomnik Syrenki.
Klub żeglarski Opty zajmuje się między innymi szkoleniem dla dzieci i młodzieży, realizuje Program Edukacji Morskiej pt.: “Żeglarstwo bez granic” i przeprowadził ogólnopolskie regaty: Puchar Burmistrza Miasta Ustka dla zawodników ścigających się w klasach żeglarskich 505 oraz Hobie Cat oraz IX Memoriał Jana Kołpy dla zawodników ścigających się w klasach żeglarskich OPTIMIST oraz 420.
W Ustce prowadzimy szkolenia motorowodne i żeglarskie na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy kursy podstawowe: Sternik Motorowodny – Inland Power Yacht Skipper, Żeglarz Jachtowy – Inland Skipper, szkolenia z holowania narciarzy wodnych i wakeboardzistów. Szkolimy tutaj również przyszłych Sterników Morskich i Kapitanów Jachtowych i motorowodnych na kursach: Inshore Skipper, Offshore Skipper i Master of Yacht.
Na wszystkich naszych imprezach istnieje możliwość certyfikacji i uzyskania patentów żeglarskich oraz motorowodnych, zarówno polskich jaki i międzynarodowych ISSA Global.

Aktualne kursy w bazie USTKA

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie