fbpx

VOUCHER PODARUNKOWY – IDEALNY PREZENT

Obdaruj kogoś solidnym szkoleniem. To idealny prezent dla żeglarzy i motorowodniaków.
Zamów spersonalizowany voucher podarunkowy Szkoły Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych OPENSAILING. Możesz zamówić voucher na dowolne szkolenie i wybraną przez siebie wartość (wielokrotność 100 zł) do wykorzystania na cały zakres naszej oferty przez cały rok.

Spersonalizujemy Twój  voucher i prześlemy pocztą pod wskazany adres, tak aby stanowił doskonały prezent! Możemy przesłać go  także w formie elektronicznej.

REGULAMIN:

  1. Vouchery OPENSAILING są imienne i służą do uiszczania opłat za usługi OPENSAILING, nie podlegają wymianie na gotówkę.
  2. Voucher może być wykorzystany w dowolnym miejscu i terminie na dowolnej imprezie / szkoleniu umieszczonym na stronie opensailing.com.
  3. Vouchery są ważne tylko z potwierdzeniem wpłaty na konto bankowe. Przed realizacją będą weryfikowane w bazie danych pod kątem ich autentyczności.
  4. Możliwe jest przekazanie Vouchera imiennego do wykorzystania innej osobie.
  5. Voucher jest ważny przez rok od jego zakupu o ile nie została na nim wskazana indywidualna data ważności uzgodniona z kupującym.

Jeżeli chcecie podarować komuś bliskiemu Voucher na nasze imprezy prosimy o kontakt telefoniczny + 48 790 50 50 73 lub przez e-mail info@opensailing.com. Możecie skorzystać z formularza na stronie Kontakt.

GRECKA FLOTYLLA – PŁYNIEMY NA FESTIWAL ŻAGLI ISSA
Ostatnie szkolenia w sezonie!

Dodaj komentarz

Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie