fbpx

Wakacje 2022 z OPENSAILING

Ostatnie wolne terminy czarterów w Chorwacji

Lato, lato, lato ach to Ty! Dziś pierwszy dzień lata, czyli zaczęła się ukochana przez żeglarzy i motorowodniaków pora roku. Słońce, woda, wiatr – czekaliśmy na to cały rok. A skoro lato, to i wakacje. Spieszymy do Was w takim razie z newsem – mamy ostatnie wolne terminy czarterów w Chorwacji. Dostępne tygodnie na pokładzie naszego nowoczesnego jachtu Romana III są następujące:

  • 31.07.-07.08. 2022         
  • 14.08.-21.08. 2022     
  • 25.09.-02.10. 2022

Dokładny opis wyposażenia naszego jachtu oraz cennik i szczegóły czarteru znajdziecie na stronie OpenSailing TUTAJ .

Z kolei jeśli chcecie podejrzeć relacje z poprzednich rejsów i zobaczyć, jak zadowoleni byli nasi klienci, jakich pyszności śródziemnomorskich próbowali lub w jak magiczne miejsca zabrali ich nasi niezastąpieni skipperzy – wskakujcie na naszego  FB .😊

Zapewniamy, że na Romanie III nigdy się nie nudzimy. Do Waszej dyspozycji pozostają deski SUP, ABC nurkowania i inne wodne gadżety. Posiadamy ponton z silnikiem, którym dopłyniemy w trudno dostępne dla jachtu miejsca, wypożyczymy dla Was skutery i zorganizujemy wakacje marzeń. Wybieracie się z dziećmi lub młodzieżą? Mamy przygotowane trasy z uwzględnieniem potrzeb i bezpieczeństwem naszych najmłodszych klientów. Nie wahajcie się, ostatnie 3 terminy w tym roku czekają właśnie na Was!

OPENSAILING głównym sponsorem Rytmu Ulicy 2022
Plaża Skorochów w Nysie
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie