fbpx

WIOSENNE SZKOLENIA OpenSailing

Briefing motorowodno-żeglarski.

Rozpoczynające sezon kursy w tym roku już za nami. Jesteśmy szczególnie dumni z otwarcia naszego nowego biura. Po pierwsze – świetna lokalizacja. Samo serce Wrocławia, skrzyżowanie ulic Sienkiewicza i Matejki. Po drugie – wspaniały budynek Botanica Residance i nowoczesny design. Dziękujemy całemu Teamowi Wrocław za ciężką pracę i jej niesamowite efekty. Pierwsi klienci mieli już okazję szkolić się w tym miejscu, a na kolejny kurs zapraszamy już w terminie 19-20 marca. Weekendowe zajęcia, wartościowa i zwięzła teoria, maksimum praktyki, a wszystko zakończone egzaminem na polski i międzynarodowy patent.

SRC/VHF

Jeszcze szybki wiosenny briefing dla przypomnienia. Serdecznie zachęcamy do zapisów na nasze szkolenia radiooperatora SRC/VHF. W tym sezonie dodaliśmy nowe lokalizacje. Znajdziecie nas w Koninie, Włocławku, Bydgoszczy, Darłowie oraz w naszych stałych bazach – w Pile, Elblągu, Gdyni, Grudziądzu, nad Zalewem Sulejowskim, Tuchomiu, Wrocławiu i Nysie. Przypominamy, że na każdym jachcie, na którym znajduje się stacja radiowa, co najmniej jedna osoba musi posiadać taki właśnie patent.

ŻEGLARZE

Dla żeglarzy mamy ofertę szkoleń w Chorwacji. Jeśli chcecie zdobyć patent Jachtowego Sternika Morskiego, Inshore lub Offshore Skippera, to polecamy kurs na nowoczesnym jachcie Romana III – startujemy z Sibenika. Szkolenie specjalnie dla Was jest teraz w promocji. A dodatkowo loty do Chorwacji w tej chwili są w fantastycznie niskich cenach. 😊

MOTOROWODNIACY

Z kolei na motorowodniaków czekamy z naszymi szkoleniami w Trójmieście, na Kaszubach, w Pile, Grudziądzu, Elblągu, Wrocławiu… Pełną listę lokalizacji znajdziecie w naszym sklepie. Przypominamy, że kursy sternika to tylko 2 dni – weekend nauki i po pozytywnie zdanym egzaminie, posiadacie nowy patent. Natomiast osoby mające już takowy, mogą zdobyć kolejne uprawnienia – licencję na holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających. Co ważne, jest to tylko jednodniowy kurs zakończony egzaminem.

PODSUMOWANIE

Jak co roku, przypominamy, że od momentu złożenia dokumentów czas oczekiwania wynosi około 4 tygodni. Dlatego jeśli nie chcecie stracić połowy sezonu na oczekiwanie, już dziś zapraszamy do rezerwacji kursów. Do usłyszenia wkrótce 😊

OTWIERAMY SEZON 2022
Rodzinny piknik WODNIACKI w Pile 08.05.2022
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie