fbpx

XXIII Regaty o Puchar Grodu Staszica

Wyścigi żeglarskie nad Zalewem Koszyckim

Nieuchronnie zbliżamy się do końca wakacji, ale u nas oznacza to tradycyjnie coroczną niesamowitą imprezę wodniacką. Już po raz 23eci odbędą się w Pile Regaty o Puchar Grodu Staszica. Jednak pierwszy raz impreza będzie miała charakter dwudniowy, oczywiście ze względu na rosnącą liczbę  uczestników.

Chętnych żeglarzy, miłośników wody, wiatru i sportowej rywalizacji zapraszamy już w ten weekend, czyli 20-21 sierpnia do bazy UKŻ Wodniak nad Zalewem Koszyckim. Obiecujemy, że nie zabraknie emocji, niespodzianek i wspaniałej zabawy. Zawodnicy zostaną podzieleni na grupy wiekowe oraz kategorie indywidualną i grupową. Ścigać się będą w następujących klasach: Optimist, Cadet, OKD i Europa.

Organizatorem, jak co roku jest nasz pilski, niezawodny Uczniowski Klubu Żeglarski Wodniak. OpenSailing z dumą ponownie wspiera zawodników i instruktorów. Bieżące relacje z wyścigów, będziecie oczywiście mogli podglądać na naszym FB, jednak zachęcamy do przybycia nad Zalew i dopingowania młodych żeglarzy i żeglarek. Uczestnicy spotykają się w sobotę o 8:30, gości zapraszamy od 10:00 na uroczyste otwarcie Regat. Do zobaczenia nad Zalewem, trzymamy kciuki na naszą młodzież!

Sierpień z OpenSailing
To już wrzesień?
Nawigacja

Mój koszyk

Zamknij
Oglądane

Najczęściej wyświetlane

Zamknij

Szybki podgląd

Zamknij

Kategorie