fbpx

Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu w płetwach

Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu w płetwach odbyły się Jastrzębiu – Zdroju a w naszych barwach uczestniczyła w nich trójka zawodników sponsorowanych przez Team OpenSailing. Matylda Jopp, Patryk Sakerski i Dominik Frankowski zdobyli na mistrzostwach łącznie 12 medali: 2 złote, 5 srebrnych i 5 brązowych.

Patryk Sakerski: 2 miejsce (V-ce Mistrz Polski) na 50 metrów pod wodą, 3 miejsce na 50 po powierzchni, 3 miejsce na 100 metrów po powierzchni. Matylda Jopp: 1 miejsce (Mistrz Polski) na 800 metrów po powierzchni, 1 miejsce (Mistrz Polski) na 400 m po powierzchni, 2 miejsce na 200 m po powierzchni. Dominik Frankowski: 2 miejsce (V-ce Mistrz Polski) na 100 m po powierzchni, 3 miejsce na 200 m po powierzchni, 3 miejsce na 400 m po powierzchni. Wszystkie wyścigi w dyscyplinach w mono płetwie .

Ponadto: Patryk zajął 3 miejsce na 4 x 100 m po powierzchni, Matylda zajęła 2 miejsce w sztafecie 4 x 50 Bi-Fins (zwykle płetwy) a Dominik zajął 2 miejsce 4 x 50 m Bi-Fins.

Wszystkie sukcesy nasi super pływacy zajęli w kategorii Senior Open. Piękne wyniki. Gratulujemy i jesteśmy z Was dumni.