fbpx

Kursy żeglarskie

Coraz więcej osób decyduje się na kurs żeglarski. Żeglarstwo daje możliwość atrakcyjnego, miłego spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi, a także samotnie. To świetny sposób na zerwanie z codzienną rutyną, poznanie nowych ludzi oraz nowych krajobrazów. Dla wielu staje się pasją. Aby móc bezpiecznie i świadomie żeglować konieczne jest jednak
posiadanie odpowiednich umiejętności. Można je zdobyć zapisując sie na kurs żeglarski. To dobry początek. Poza wiedzą, w niektórych krajach wymagany jest patent żeglarski, który pozwala na samodzielne prowadzenie jednostki żaglowej. Potwierdza on, że osoba, która go ma, posiada wystarczające umiejętności i wiedzę, aby w sposób bezpieczny i odpowiedzialny kierować jachtem. Wiele osób decyduje się na kontynuację nauki, zdobywając coraz większe doświadczenie w żegludze. Prowadzimy kompleksowe, profesjonalne szkolenia w wielu lokalizacjach, dzięki czemu każda osoba zainteresowana odbędzie kurs w dogodnym dla siebie miejscu.
Bogata oferta kursów żeglarskich. W OpenSailing prowadzimy szkolenia i egzaminy na patenty polskie oraz patenty międzynarodowe ISSA. Możliwość równoczesnej certyfikacji na patenty państwowe polskie i patenty międzynarodowe (zgodne z ICC rez. 40 Unece), to dodatkowa korzyść dla naszych klientów. Prowadzimy szkolenia na patenty żeglarskie wystawiane przez Polski Związek Żeglarski i egzaminy na patenty polskie z upoważnienia Ministerstwa Sportu iTurystyki. W naszej ofercie znajdą Państwo następujące kursy żeglarskie:

● kursy Jachtowy Sternik Morski i Inshore Skipper / Offshore Skipper –
Sibenik
● kursy Jachtowy Sternik Morski i Inshore Skipper / Offshore Skipper) –
Sopot, Gdynia, Gdańsk, Świnoujście i Kamień Pomorski
● kurs Kapitan Jachtowy (Master of Yacht) – Sibenik i Trójmiasto
● kurs Żeglarz Jachtowy i Inland Skipper – Nysa
● kurs Żeglarz Jachtowy i Inland Skipper – Sopot, Gdynia, Gdańsk i Kamień Pomorski
● kurs Żeglarz Jachtowy i Inland Skipper – Piła
● Manewrówka portowa jachtem – Sopot
● rejsy jachtem żeglarskie szkoleniowe i rekreacyjne w Chorwacji
● rejsy szkoleniowe na Bałtyku
● rejsy i kursy na Cyprze, Malcie i innych destynacjach
● kursy instruktorskie
● szkolenia żeglarskie i obozy dla dzieci

Nasza oferta jest mocno rozbudowana, dzięki czemu mogą z niej skorzystać wszyscy, bez względu na aktualny poziom doświadczenia w żegludze. W cenie zawarte są szkolenia teoretyczne oraz praktyczne, opieka instruktorów, jak również materiały szkoleniowe i wiele innych.
Spełnij marzenia! Żeglowanie poszerza horyzonty, uczy samodzielności i wiary w siebie, a niekiedy nawet przekraczania własnych granic. Stanowi świetną rozrywkę i idealny sposób na odstresowanie się, ucieczkę od codzienności. Prowadzone przez nas kursy są kompleksowo, precyzyjnie zaplanowane. Przekazują niesamowitą dawkę wiedzy i umiejętności, która przyda się w praktyce podczas samodzielnych podróży łodzią. Zapewniają bezpieczeństwo i poczucie komfortu na wodzie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy wątpliwości. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i ewentualny kontakt telefoniczny lub osobisty w jednym z naszych biur.

  Filtry
   Filtry

    

   Wybierz bazę
   Patenty Polskie
   Certyfikaty ISSA
   Usługi dodatkowe

   Nie znaleziono produktów pasujących do Twoich wyborów.

   Nawigacja

   Mój koszyk

   Zamknij
   Oglądane

   Najczęściej wyświetlane

   Zamknij

   Szybki podgląd

   Zamknij

   Kategorie